საორიენტაციო შეხვედრა საერთაშორისო ხარისხის მაძიებელი სტუდენტებისათვის
8 სექტემბერს, კავკასიის უნივერსიტეტის საერთაშორისო ურთიერთობების დეპარტამენტმა საერთაშორისო ხარისხის მაძიებელ სტუდენტებს კამპუსში უმასპინძლა.
ტრადიციულად, სტუდენტებმა მიიღეს დეტალური ინფორმაცია, როგორც უნივერსიტეტის მისიის, ინტერნაციონალიზაციის პოლიტიკისა და საერთაშორისო ურთიერთობების, ასევე უნივერსიტეტში არსებული სერვისებისა და სასწავლო პროცესში ჩართული დეპარტამენტების საქმიანობის შესახებ. შეხვედრა ინტერაქციულ რეჟიმში წარიმართა, სტუდენტებს საშუალება ჰქონდათ, რომ მათთვის მნიშვნელოვან კითხვებზე ამომწურავი პასუხები მიეღოთ.
შეხვედრა, ტრადიციულად, კამპუს ტურით დასრულდა, სტუდენტებს შესაძლებლობა ჰქონდათ გასცნობოდნენ კამპუსში არსებულ კვლევით ცენტრებს და ლაბორატორიებს.

On September 8, International Relations department of Caucasus University hosted international degree seeking students on the campus.
Traditionally, students received detailed information about the university's mission, internationalization policy and international relations, as well as the services available at the university and the activities of the departments involved in the educational process. The meeting was held in an interactive mode, students had the opportunity to get comprehensive answers to important questions.
The meeting traditionally ended with a tour of the campus, the students had the opportunity to familiarize themselves with the research centers and laboratories on the campus.