26 თებერვალს, საერთაშორისო ურთიერთობებისა და პროექტების დეპარტამენტმა, გაცვლითი პროგრამის უცხოელ სტუდენტებთან ონლაინ საორიენტაციო შეხვედრა გამართა.
შეხვედრის მსვლელობისას, სტუდენტებმა მიიღეს დაწვრილებითი ინფორმაცია სასწავლო პროცესის, არსებული რეგულაციებისა და უნივერსიტეტში ინტეგრაციის შესაძლებლობების შესახებ.
2021 წლის გაზაფხულის სემესტრში, კავკასიის უნივერსიტეტი, Erasmus+ ისა და საერთაშორისო გაცვლითი პროგრამის ფარგლებში, პორტუგალიის, ავსტრიის, საფრანგეთის, გერმანიისა და დანიის პარტნიორი უნივერსიტეტების სტუდენტებს უმასპინძლებს.

On February 26, the Department of International Relations and Projects held an online orientation meeting with foreign students in the exchange program.
During the meeting, students received detailed information about the learning process, existing regulations and opportunities for integration into the university. In the spring semester of 2021, Caucasus University will host students from partner universities in Portugal, Austria, France, Germany and Denmark as part of Erasmus + and the International Exchange Program.