პანელური დისკუსია - აჭარა ჯგუფი და სტუმარ-მასპინძლობის ინდუსტრიის პერსპექტივა საქართველოში
14 მარტს, კავკასიის უნივერსიტეტისა და აჭარა ჯგუფის თანამშრომლობის ფარგლებში, CU-ში ჩატარდა პანელური დისკუსია თემაზე: აჭარა ჯგუფი და სტუმარ-მასპინძლობის ინდუსტრიის პერსპექტივა საქართველოში. ასევე, მხარეებს შორის გაფორმდა ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი.
მემორანდუმს ხელი მოაწერეს კავკასიის უნივერსიტეტის პრეზიდენტმა, კახა შენგელიამ და აჭარა ჯგუფის აღმასრულებელმა დირექტორმა ოთო ბერიშვილმა.
პანელურ დისკუსიაზე აჭარა ჯგუფის გუნდის წევრებმა სტუდენტებს საკუთარი გამოცდილება გაუზიარეს, ისაუბრეს კომპანიის პროექტებზე და დასაქმების პერსპექტივები განიხილეს.
პარტნიორობის ფარგლებში კავკასიის უნივერსიტეტის სტუდენტებს ექნებათ შესაძლებლობა მიიღონ აჭარა ჯგუფის სტიპენდია, გაეცნონ კომპანიის საქმიანობას და სამუშაო ყოველდღიურობას, ჩაერთონ მრავალფეროვანი პროექტების გარშემო ფიქრის პროცესში და გააზიარონ თავიანთი იდეები.
ახალი თაობისთვის ცოდნის გაზიარება და მათი დასაქმება აჭარა ჯგუფისთვის ერთ-ერთი ყველაზე მნიშვნელოვანი მიმართულებაა, რომელსაც კომპანია 10 წელზე მეტი ავითარებს.

On March 14, within the scope of cooperation between Caucasus University and Adjara Group, a panel discussion was held at CU on the topic: Adjara Group and the perspective of the hospitality industry in Georgia. Also, a memorandum of mutual cooperation was signed between the parties.
The memorandum was signed by the President of Caucasus University, Dr. Kakha Shengelia, and the Executive Director of the Adjara Group, Oto Berishvili.
At the panel discussion, the members of the Adjara group shared their experience with the students, talked about the company's projects and discussed employment prospects.
Within the framework of the partnership, the students of Caucasus University will have the opportunity to receive the Adjara Group scholarship, learn about the company's activities and everyday work, engage in the process of thinking about various projects and share their ideas.
Sharing knowledge with the new generation as well as their employment is one of the most important directions for the Adjara group, which the company has been developing for 10 years.