29 მაისს, 14:00 საათზე, კავკასიის უნივერსიტეტის მედიის სკოლის დეკანი ნინო ჟიჟილაშვილი საინფორმაციო შეხვედრას გამართავს მედიახელოვნების ახალი 3 წლიანი ერთობლივი საბაკალავრო პროგრამით დაინტერესებული აბიტურიენტებისთვის.
შეხვედრა ჩატარდება კავკასიის უნივერსიტეტის ბიბლიოთეკაში.
კავკასიის მედიის სკოლისა და აშშ-ის ნიუ-ჯერსი სითი უნივერსიტეტის ერთობლივი 3 წლიანი პროგრამა არის მომავალი კრეატორების, ციფრული ტექნოლოგიებითა და ფილმის წარმოებით დაინტერესებული პირებისთვის. პროგრამაზე ჩარიცხული სტუდენტები 2 წელს ისწავლიან კავკასიის უნივერსიტეტში, მე-3 წელს კი სრულად გაატარებენ აშშ-ში. პროგრამის კურსდამთავრებული მიიღებს 2 დიპლომს.

On May 29, at 14:00, in the Library of Caucasus University, an information meeting will be held for entrants and all those interested in the new 3-year double degree Media Arts undergraduate program implemented by Caucasus University in cooperation with New Jersey City University (USA).
The double degree three-year program offered by the Caucasus School of Media and New Jersey City University is designed for future creators and individuals interested in digital technologies and film production. Students enrolled in the program will study for two years at Caucasus University and spend their third year fully in the United States. Upon completion of the program, graduates will be awarded dual diplomas.