საჯარო ლექცია - „შენი ხმის მნიშვნელობა 2024 წლის არჩევნებზე“
5 მარტს, კავკასიის უნივერსიტეტში, სამართლიანი არჩევნებისა და დემოკრატიის საერთაშორისო საზოგადოების (ISFED) მიერ ორგანიზებული საჯარო ლექცია: „შენი ხმის მნიშვნელობა 2024 წლის არჩევნებზე“ - გაიმართა. შეხვედრა ჩაატარა “სამართლიანი არჩევნების” აღმასრულებელმა დირექტორმა, ნინო დოლიძემ.
სპიკერმა ისაუბრა 2024 წლის საპარლამენტო არჩევნებსა და ახალგაზრდების ჩართულობის მნიშვნელობაზე. ამასთან, აუდიტორიას გააცნო ელექტრონული ტექნოლოგიების გამოყენებასთან დაკავშირებული სიახლეები.
ლექციის დასასრულს, სტუდენტებმა მიიღეს ინფორმაცია ISFED-ის მასშტაბურ საარჩევნო სადამკვირვებლო მისიაში მონაწილეობის შესახებ.

On March 5th, Caucasus University hosted a public lecture organized by the International Society for Fair Elections and Democracy (ISFED), titled "The Importance of Your Vote in the 2024 Elections." The session was led by Nino Dolidze, the executive director of "Fair Elections."
During the lecture, the speaker discussed the upcoming 2024 parliamentary elections and the importance of youth engagement. Furthermore, the audience was informed about the use of electronic technologies.
At the end of the lecture, students received information about participation in the large-scale election observation mission of ISFED.