3 აპრილს, კავკასიის უნივერსიტეტის კარიერული განვითარების და დასაქმების ხელშეწყობის სამსახურის ორგანიზებით, ,,დიდი ოთხეულის თვის'' ფარგლებში, გაიმართა შეხვედრა PwC Georgia-ს წარმომადგენლებთან, სტუდენტებს შესაძლებლობა ჰქონდათ მიეღოთ ინფორმაცია კომპანიის, არსებული ვაკანსიებისთვის საჭირო მოთხოვნების და სხვა საკითხების შესახებ.
პრეზენტაცია ჩაატარეს: PwC Georgia-ს ადამიანური რესურსების მართვის ხელმძღვანელი - თამარ ჯაკობია, აუდიტორული განყოფილების უფროსი მენეჯერი - ლიკა ქარქაშაძე და აუდიტორული განყოფილების უფროსი და უმცროსი კონსულტანტები.
PwC Georgia ერთ-ერთი წამყვანი, დიდი ოთხეულის წევრი აუდიტორული კომპანიაა, როგორც საქართველოს ასევე საერთაშორისო ბაზარზე.

On April 3, as part of the Big Four Month, the Caucasus University Career Development and Employment Promotion Service hosted a meeting with PwC Georgia representatives, where students learned about the company, the requirements for current vacancies, and other issues.
Tamar Jakobia, head of human resources management at PwC Georgia, Lika Karkashadze, senior manager of the audit department, and senior and junior audit consultants delivered the presentation.
PwC Georgia is one of the leading audit companies, a member of the Big Four, both on the Georgian and international markets.