"Huawei-"ის წარმომადგენლები კავკასიის ტექნოლოგიების სკოლაში
კავკასიის ტექნოლოგიების სკოლას მსოფლიოს ერთ-ერთი ლიდერი სატელეკომუნაკაციო კომპანიის "Huawei-"ის წარმომადგენლები ეწვივნენ.
კომპანიის პროდუქციას მსოფლიოში წამყვანი მობილური ოპერატორები იყენებენ, მათ შორის ქართული კავშირგაბმულობის კომპანიებიც.
"Huawei"-ის წარმომადგენლებმა ტექნოლოგიების სკოლის სტუდენტებს ქსელური მოწყობილობების პროტოტიპები და კავშირის სრულიად ახალი "ღრუბლის" სტილის საშუალებები წარუდგინეს. სტუდენტებთან შეხვედრისას წარმომადგენლებმა აღნიშნეს, რომ კომპანიას გააჩნია სწავლების ცენტრები მსოფლიოს 20 ქვეყანაში და ისინი მზად არიან ითანამშრომლონ ქართველ სტუდენტებთან.

Huawei representatives at Caucasus School of Technology
Representatives of Huawei, one of the world's leading telecommunications companies, visited the Caucasus School of Technology.
The company's products are used by the world's leading mobile operators, including Georgian telecommunications companies.
Representatives of Huawei presented to the students of the School of Technology prototypes of network devices and a completely new "cloud" style of communication. During the meeting with the students, the representatives noted that the company has training centers in 20 countries around the world and they are ready to cooperate with Georgian students.