კავკასიის უნივერსიტეტის მხარდაჭერით, 28 სექტემბერს, CU კამპუსში, სტარტაპ გრაინდ თბილისის ღონისძიება გაიმართა თემაზე - სტარტაპის გზა - ახალი ბაზრები, ზრდა, ცვლილებები და სიცოცხლის შენარჩუნება.
შეხვედრაზე მოწვეული სპიკერები იყვნენ "ფაბერის" დამფუძნებლები - ანანო დოლაბერიძე და გიორგი ჩუგოშვილი, რომლებმაც აუდიტორიას საკუთარ ისტორია და სტარტაპის სხვა ქვეყნებში განვითარების გეგმა გაუზიარეს.
შეხვედრა ინტერაქციულ რეჟიმში წარიმართა, დამსწრე აუდიტორიას საშუალება ჰქონდა, რომ მათთვის საინტერესო და მნიშვნელოვან კითხვებზე ამომწურავი პასუხები მიეღოთ.
ღონისძიება განსაკუთრებით მნიშვნელოვანი იყო იმ სტუდენტებისთვის, რომლებიც სტარტაპებს ფლობენ ან გეგმავენ სამომავლოდ ბიზნეს იდეების განვითარებას. ისეთი პატარა ბაზრისთვის, როგორიც საქართველოა, სტარტაპის შექმნა თავისთავად მოიაზრებს საერთაშორისო მასშტაბებზე ფოკუსირებას. სპიკერებმა კი სწორედ ამ თემის შესახებ ისაუბრეს.
ღონისძიება განხორციელდა საქართველოს ბანკის, კავკასიის უნივერსიტეტის, მედიალაბისა და მეღვინეობა ჩელთის მხარდაჭერით.

With the support of the Caucasus University, on September 28, at the CU campus, the Startup Grind Tbilisi event was held on the topic - The startup path - new markets, growth, changes and survival.
The speakers invited to the meeting were the founders of "Faber" - Anano Dolaberidze and Giorgi Chugoshvili, who shared with the audience their own history and the startup's development plan in other countries.
The meeting was held in an interactive mode, so the audience had the opportunity to get comprehensive answers to their interesting and important questions.
The event was especially important for students who own startups or plan to develop business ideas in the future. For such a small market as Georgia, the creation of a startup implies an international focus. Speakers talked about this topic.
The event was implemented with the support of the Bank of Georgia, Caucasus University, Medialab and Chelti Winery.