25 თებერვალს, თიბისიმ, საგნობრივი და საინვესტიციო პროექტების შეფასების საფუძველზე, გამოავლინა პროგრამის "თიბისი კემპი" გამარჯვებულები, მარიამ გამხუაშვილი და ლია ჩხიროძე, რომელთაც თიბისი ბანკისაგან სპეციალური ჯილდო - თიბისის 100 აქცია გადაეცათ.
თიბისის სტუდენტური პროგრამა “თიბისი კემპი” კავკასიის ბიზნესის სკოლაში განხორციელდა და მეოთხე კურსელი ფინანსების მიმართულების სტუდენტების სასწავლო პროგრამაში ინტეგრირდა. სტუდენტებმა, პროგრამის ფარგლებში, მთელი სემესტრის განმავლობაში სხვადასხვა ეტაპი გაიარეს.
პირველ ეტაპზე, ისინი თიბისი კაპიტალის საჯარო ლექციებს დაესწრნენ, შემდეგ შეხვედრაზე ერთად განიხილეს ბიზნეს-ქეისები, რომლებიც მათ დავალებას უკავშირდებოდა. ასევე გაიარეს კონსულტაციები თიბისის წარმომადგენლებთან, ხოლო ბოლო ეტაპზე სტუდენტებმა ჟიურის წინაშე წარადგინეს საბოლოო საინვესტიციო პროექტი.
პროგრამის მთავარი მიზანი სტუდენტებისთვის რეალური სამუშაო გამოცდილების მიღების საშუალების შექმნა და მათთვის ფინანსური ბაზრების უკეთ გაცნობა იყო.

On February 25, TBC, on the basis of subject and investment project evaluation, identified the winners of the TBC Camp program: Mariam Gamkhuashvili and Lia Chkhirodze, who were awarded a special prize - 100 shares of TBC Bank.
TBC Student Program "TBC Camp" was implemented at Caucasus School of Business and was integrated into the fourth-year finance students' curriculum. During the semester the students went through different stages.
At the first stage, they attended public lectures of TBC Capital, then discussed business cases related to their assignments, consulted with TBC representatives, and at the final stage, the students presented the final investment project to the jury.
The main goal of the program was to provide students with a real work experience and to better understand their financial markets.