29 ივნისიდან 3 ივლისის ჩათვლით, კავკასიის უნივერსიტეტის საერთაშორისო ურთიერთობების დეპარტამენტმა პარტნიორი უნივერსიტეტების წარმომადგენლებს უმასპინძლა.
მობილობები განხორციელდა როგორც ერაზმუსის ადმინისტრაციული პერსონალის, ასევე, საერთაშორისო პარტნიორობის ფარგლებში.
გაცნობითი შეხვედრები შედგა კავკასიის უნივერსიტეტის საერთაშორისო ურთიერთობების დეპარტამენტის წარმომადგენლებთან. შეხვედრების მსვლელობისას, მხარეებმა ისაუბრეს უნივერსიტეტებს შორის არსებულ თანამშრომლობაზე, ასევე, დეპარტამენტის წარმომადგენლებმა სტუმრებს გააცნეს ინფორმაცია უნივერსიტეტში მოქმედი საგანმანათლებლო და საერთაშორისო პროგრამებისა და მიღწევების შესახებ.
ერაზმუს+ ადმინისტრაციული პერსონალის მობილობის ფარგლებში, კავკასიის უნივერსიტეტის საერთაშორისო ურთიერთობების დეპარტამენტმა უმასპინძლა ბურდურის მეჰმედ აქიფ ერსოის უნივერსიტეტის, თურქეთი, წარმომადგენლებს ჰაქან ალფაიდინს და სულეიმან სენს. საერთაშორისო პარტნიორობის ფარგლებში დეპარტამენტმა უმასპინძლა კშიშტოფ როკოშს, კოშალინის ტექნოლოგიური უნივერსიტეტის, ელექტრონიკისა და კომპიუტერული მეცნიერების ფაკულტეტის დეკანს, პოლონეთი, და ბრნოს მენდელის უნივერსიტეტის, ბიზნესისა და ეკონომიკის ფაკულტეტის მენეჯმენტის დეპარტამენტის ასოცირებულ პროფესორს, პაველ ზუფანს, ჩეხეთის რესპუბლიკა.

From 29 June to 3 July, the International Relations Department of Caucasus University hosted representatives from partner universities.
The visits took place within the framework of both Erasmus+ staff mobility and international partnership agreements.
Introductory meetings were held with representatives of the International Relations Department. During these meetings, the participants discussed the ongoing cooperation between the institutions, while the department introduced the guests to Caucasus University's academic programs, international activities, and key achievements.
Within the framework of the Erasmus+ staff mobility programme, the International Relations Department hosted Hakan Alpaydin and Süleyman Şen from Burdur Mehmet Akif Ersoy University, Türkiye. As part of the university's international partnership activities, the department also welcomed Krzysztof Rokosz, Dean of the Faculty of Electronics and Computer Science at Koszalin University of Technology, Poland, and Assoc. Prof. Pavel Zufan from the Department of Management, Faculty of Business and Economics at Mendel University in Brno, Czech Republic.
It is worth noting that the long-standing cooperation between Caucasus University and these partner institutions has already resulted in numerous mobility opportunities for both students and academic staff.