თბილისის N126-ე საჯარო სკოლის მოსწავლეების ვიზიტი კავკასიის უნივერსიტეტში
13 დეკემბერს, კავკასიის უნივერსიტეტს ქალაქ თბილისის N126-ე სკოლის, მე-11 კლასის მოსწავლეები და მათი წარმომადგენლები, ნანა ბარამიძე, ნათია გოჩაშვილი და მარიამ გეგიაძე ესტუმრნენ, რომლებსაც  კავკასიის უნივერსიტეტის ასოცირებულმა პროფესორმა მაია მაჭავარიანმა და  კავკასიის ჰუმანიტარულ და სოციალურ მეცნიერებათა სკოლის პროფესორმა დავით თინიკაშვილმა, მათთვის საინტერესო თემებზე ლექციები ჩაუტარეს.
ასევე მოსწავლეები გაეცნენ ლაბორატორიულ დანადგარებს, რომელთა დახმარებით პრაქტიკულ აქტივობებშიც ჩაერთნენ.
მოსწავლეებმა უნივერსიტეტის გარემო და ინფრასტრუქტურა, ასევე ის სტუდენტური სივრცეები დაათვალიერეს, რომლითაც სარგებლობას CU-ში სწავლისას  შეძლებენ.

On December 13, 11th-grade students from School N126 in Tbilisi, along with their representatives Nana Baramidze, Natia Gochashvili, and Mariam Gegiadze, visited Caucasus University.
They attended lectures on interesting topics and had the opportunity to familiarize themselves with laboratory equipment, which they used to engage in practical activities.
The students had the opportunity to explore the university's environment and infrastructure, including student spaces that they will be able to use during their studies at CU.