კავკასიის ბიზნესის სკოლის კვლევითმა ცენტრმა 2024 კალენდარული წელი შეაჯამა. ცენტრის შეხვედრას ესწრებოდა დოქტორის ხარისხის მქონე 8 აკადემიური პერსონალი.
შეხვედრაზე განხილულ იქნა მეცნიერთა ინდივიდუალური შედეგები: ა) კვლევების, ბ) გრანტების, გ) კონფერენციებისა და დ) პოპულარიზაცია/გავლენის ჭრილში. ასევე შეფასდა ცენტრის პროდუქტიულობა მთლიანობაში.
განისაზღვრა 2025 წლის გეგმები და ძირითადი მისაღწევი მაჩვენებლები.
„აღნიშნულმა შეხვედრამ მეტად ეფექტიანად, კითხვა პასუხის რეჟიმში და აქტიური ჩართულობით ჩაიარა. ცენტრი გეგმავს აღნიშნული შეხვედრების ტრადიციად ქცევას. ეს, ერთი მხრივ, გვხდის მეტად ანგარიშვალდებულს ერთმანეთის და პირველ რიგში საკუთარი თავის მიმართ. ხოლო, მეორე მხრივ, გვეხმარება ცხადი სურათი შევიქმნათ თუ როგორ ვუყურებთ მომავალ წელს, რაც წარმატებასთან კიდევ უფრო გვაახლოებს“, განაცხადა ცენტრის ხელმძღვანელმა, პროფ. ერეკლე პირველმა.

CSB Research Center has summarized the 2024 calendar year. The meeting was attended by eight academic staff members holding doctoral degrees.
During the meeting, individual results of researchers were discussed in the following areas: a) Research, b) Grants, c) Conferences, and d) Visibility/impact. Additionally, the overall productivity of the center was evaluated.
Plans and KPIs for 2025 were outlined.
"This meeting was highly effective, conducted in a Q&A format with active engagement. The center aims to establish these meetings as a tradition. On the one hand, this makes us more accountable to each other and, first and foremost, to ourselves. On the other hand, it helps us create a clear picture of how we foresee the upcoming year, bringing us even closer to success," stated the head of the center, Prof. Erekle Pirveli.