პროფესორ ერეკლე პირველის კვლევა ჟურნალში – Applied Economic Analysis
კავკასიის ბიზნესის სკოლის პროფესორისა და კვლევითი ცენტრის დირექტორის, ერეკლე პირველის კვლევა დასაბჭედად მიღებულ იქნა გამოყენებითი ეკონომიკის მიმართულებით ერთ-ერთ გამორჩეულ ჟურნალში - Applied Economic Analysis.
ბიზნეს ვორკშოპი აბიტურიენტებისთვის
15 მარტს, კავკასიის უნივერსიტეტში, გაიმართა ბიზნეს ვორკშოპი აბიტურიენტებისთვის, აბიტურიენტებს შესაძლებლობა ქონდათ გაეგოთ მეტი ფინანსების, მარკეტინგისა და მენეჯმენტის შესახებ, ასევე გაეცნოთ ბიზნესის სამყარო პრაქტიკული მაგალითებზე დაყრდნობით.
ჟურნალის „ჯანდაცვის პოლიტიკა, ეკონომიკა და სოციოლოგია“ ახალი ნომრის პრეზენტაცია
11 მარტს, კავკასიის უნივერსიტეტის წიგნის მაღაზია ,,ლიბრარეა"-ში გაიმართა საერთაშორისო სამეცნიერო რეცენზირებადი ჟურნალის „ჯანდაცვის პოლიტიკა, ეკონომიკა და სოციოლოგია“ მე-8 (2) ნომრის პრეზენტაცია.
დიპლომების გადაცემის ცერემონიალი GEM-ის და CSB-ის ერთობლივი სამაგისტრო პროგრამის კურსდამთავრებულთათვის
კავკასიის ბიზნესის სკოლის და გრენობლის ერთობლივი MBA პროგრამის მეთოთხმეტე მიღების კურსდამთავრებულთათვის დიპლომების გადაცემის ცერემონიალი გაიმართა საფრანგეთში, გრენობლში.
CSB-ის პროგრამები უპირობოდ აკრედიტებულია
ბიზნესის სკოლის სამაგისტრო, ერთობლივი სამაგისტრო და სადოქტორო პროგრამები უპირობოდ აკრედიტებულია.
CSB-ის 3 წლიანი საბაკალავრო პროგრამები და სადოქტორო პროგრამა აკრედიტებულია
CSB-ის 3 წლიანი საბაკალავრო პროგრამები და ახალი, მარკეტინგის სადოქტორო პროგრამა, უპირობოდ აკრედიტებულია.
CSB-ის და GEM-ის ერთობლივი MBA პროგრამის მე-16 მიღების სტუდენტების ვიზიტი პარიზისა და გრენობლის კამპუსებში
CSB-ის და GEM-ის ერთობლივი MBA პროგრამის მე-16 მიღების სტუდენტები სპეციალიზაციის მოდულების - მეწარმეობა: ლიდერობა ტრანსფორმაციისთვის; ფინანსური მენეჯმენტი; ლაქშერი ტრანსფორმაცია ციფრულ და მდგრად სამყაროში - გასავლელად გრენობლისა და პარიზის კამპუსებში იმყოფებიან.
კავკასიის ბიზნესის სკოლის სამეცნიერო პროექტი რუსთაველის ფონდის ფუნდამენტურ მეცნიერებათა გრანტის გამარჯვებულია
კავკასიის ბიზნესის სკოლის კვლევითი ცენტრის დირექტორის, პროფესორ ერეკლე პირველის ხელმძღვანელობით შედგენილმა პროექტმა შოთა რუსთაველის ეროვნული სამეცნიერო ფონდის 2024 წლის ფუნდამენტურ მეცნიერებათა კვლევების გრანტით დაფინანსების კონკურსში გაიმარჯვა.
საინფორმაციო შეხვედრა - ბიზნესის ადმინისტრირების ერთობლივი 3 წლიანი საბაკალავრო პროგრამა
15 თებერვალს, კავკასიის უნივერსიტეტში ბიზნესის ადმინისტრირების 3 წლიანი ერთობლივი საბაკალავრო პროგრამის პრეზენტაცია გაიმართა, რომელსაც კავკასიის ბიზნესის სკოლის დეკანი ელენე ჯღარკავა გაუძღვა.
CSB-ის სამაგისტრო ნაშრომების დაცვა
31 იანვარს, კავკასიის ბიზნესის სკოლის ჯანდაცვის მენეჯმენტის სამაგისტრო პროგრამის სტუდენტების სამაგისტრო ნაშრომების დაცვა გაიმართა.