არქიტექტურის პროგრამის სტუდენტების პრეზენტაცია
16 ნოემბერს, CU კამპუსში, კავკასიის უნივერსიტეტის არქიტექტურის პროგრამის სტუდენტების პროექტების პრეზენტაცია გაიმართა
დაგეგმარებაში მონაწილე სტუდენტები ჯგუფებად დაიყვნენ და ივერთუბანში დაგეგმილი სარეკრეაციო პარკის მოწყობის პროექტზე იმუშავეს
ღონისძიებას ჩუღურეთის რაიონის არჩეული მაჟორიტარი დეპუტატი ზურაბ ჩიკვილაძე, ჩუღურეთის რაიონის გამგეობის თანამშრომლებთან ერთად დაესწრო
პარკი ივერთუბანში  2022 წელს, 5000 კვადრატულ მეტრ ფართობზე მოეწყობა.
გუნდების ნამუშევრებიდან, სტუდენტების უშუალო ჩართულობით, მომზადდება ერთი სრული  პროექტი,   რომლის მიხედვითაც ჩუღურეთის რაიონის გამგეობა რეკრეაციულ სივრცეს მითითებულ ტერიტორიაზე მოაწყობს

Architecture program students presentation
On November 16, Caucasus University architecture program students held a presentation at the CU campus.
Students participating in the planning were divided into groups and worked on the project of arranging a recreational park in Ivertubani
Chugureti District Majoritarian MP Zurab Chikviladze attended the event together with the staff of Chugureti District Board
The park will be arranged in Ivertubani in 2022, on an area of ​​5000 square meters.
From the works of the teams, with the direct involvement of students, one complete project will be prepared, according to which the Chugureti district administration will arrange a recreational space in the indicated area.