CSL შიდა სასკოლო სამეცნიერო კონფერენცია
კონფერენციაზე წარმოდგენილი იყო ნაშრომები სამართლის სხვადასხვა მიმართულებიდან. კონპეტენტური ჟიურის გადაწყვეტილებით (ეკატერინე ქარდავა - თავმჯდომარე, მალხაზ ბეგიაშვილი, თათია ჩიხლაძე, დევი ხვედელიანი) შეირჩა სამი საუკეთესო კვლევითი ნაშრომი:
I ადგილი. ნიკა გოგაშვილი და მაია მუმლაძე. „მოსამართლის აცილებისას სუბიექტურობისა და ობიექტურობის ტესტის გამოყენებასთან დაკავშირებული ხარვეზები საქართველოს სამოქალაქო საპროცესო სამართალში.“ მეცნიერ ხელმძღვანელი: დავით მესხიშვილი.
II ადგილი. ახალაძე ნინა და სიბაშვილი ლილე. „ბე - ვალდებულების შესრულების უზრუნველყოფა (შესარებითი კვლევა უზენაესი სასამართლოს პრაქტიკის საფუძველზე).“ მეცნიერ ხელმძრვანელი: მაკა კარტოზია.
III ადგილი. ჩავლეიშვილი ასლანი და მხეიძე ილონა. „კარავი როგორც შეკრებისა და მანიფესტაციის უფლების განხორციელების საშუალება.“ მეცნიერ - ხელმძღვანელი: მაკა მხატვრიშვილი

CSL Scientific Conference
At the conference works from different fields of law were presented. By the decision of the Competent Jury (Ekaterine Kardava - Chairperson, Malkhaz Begiashvili, Tatia Chikhladze, Devi Khvedeliani) three best research papers were selected:
First place – Nika Gogashvili and Maia Mumladze. ‘Issues Related to the Usage of Subjective and Objective Tests for the Peremptory Challenge of Judges in the Civil Procedure Law of Georgia’ Scientific advisor: Dr. David Meskhishvili.
Second place: Akhaladze Nina and Sibashvili Lile. ‘Advance Payment - Ensuring Fulfillment of Obligations (admission examination on the basis of the Supreme Court practice).’ Scientific advisor: Dr. Maka Kartozia.
Third place: Chavleishvili Aslan and Mkheidze Ilona. ‘Tent as a Means of Exercising the Right to Assembly and Manifestation.’ Scientific advisor – Dr. Maka Mkhatvrishvili