ოფისის მართვა ადმინისტრირება ეს არის პროცესი , რომელიც მოიაზრებს ოფისის გამართულად ფუნქციონირებას, იზრუნებს მის ვიზუალურ ნაწილზე , შეხვედრების სწორად დაგეგმვასა და დოკუმენტების სწორად წარმართვაზე, ასევე მათ დაარქივებაზე. სტუმრების მიღება / გაცილებაზე, მივლინებების დაგეგვაზე. უზრუნველყოფს ყველას საჭირო ინვენტარის შეძენას რაც ოფისის გამართულ ფუნციონირებისთვისაა საჭირო.
ყოველ დღე მნიშვნელოვანი და საჭირო ხდება კვალიფიკაციური კადრის მოძიება რათა შეასრულონ მათზე დაკისრებული ვალდებულებები ხარისხიანად. ამიტომაც ვფიქრობთ ეს კურსი დაგეხმარებათ კიდევ ერთხელ გავიაროთ და დავეუფლოთ ახალ ცოდნასა და უნარ-ჩვევებს, რომელიც თქვენთვის საჭირო გახდება.
ვისთვის არის ეს კურსი გათვლილი? - ყველა ადამინისთვის ვინც აპირებს ან უკვე მუშაობს ოფისის ადმინისტრირების მიმართულებით, ოფის მენეჯერები, ადმინისტრატორები, ოფისის კოორდინატორები, პირადი დამხარე (ასისტენტები) დირექტორის ასისტენტი , ყველას ვინც ანგარიშვალდებულია საოფისე მართვაზე.
- რა არის ორგანიზაცია? ორგანიგრამა, ორგანიზაციის სტრუქტურაში ადმინისტრაციის როლი და მათი ვალდებულებები;
- ოფისის კოორდინატორის, ადმინისტრატორის ძირითადი ვალდებულებები და პასუხისმგებლობების განსაზღვრა;
- დოკუმენტბრუნვა - დოკუმენტების მომზადება, გასული/შემოსული დოკუმენტების აღრიცხვა დაარქივება/ფიცრული გარემო;

Office management administration is a process that takes into account the proper functioning of the office, takes care of its visual part, the correct planning of meetings and the correct management of documents, as well as their archiving; Receiving/seeing off guests, arranging business trips; Ensures the purchase of necessary equipment for everyone, which is necessary for the proper functioning of the office.
Every day, it becomes more and more important and necessary to find qualified personnel to fulfill the obligations assigned to them. That's why we think this course will help you go through and acquire new and necessary knowledge and skills.
Who is this course for? - For all who are going to or already work in the direction of office administration, office managers, administrators, office coordinators, personal assistants (assistants), director's assistant, everyone who is accountable for office management.
- What is an organization? Organizational chart, the role of administration in the structure of the organization and their obligations;
- Defining the main obligations and responsibilities of the office coordinator, administrator;
- Document processing - preparation of documents, registration of outgoing / incoming documents, archiving / digital environment;