კავკასიის უნივერსიტეტი ხარისხის უზრუნველყოფის დეპარტამენტში აცხადებს ვაკანსიას ხარისხის უზრუნველყოფისა და გაუმჯობესების მენეჯერის თანამდებობაზე
27 ივლისი 2021
• კავკასიის უნივერსიტეტში სასწავლო პროცესის ხარისხის უზრუნველყოფის სისტემის „დაგეგმე-განახორციელე-შეამოწმე-განავითარეს“ (PDCA) შექმნა-განვითარებაში მონაწილეობის მიღება;
• ხარისხის უზრუნველყოფის „დაგეგმე-განახორციელე-შეამოწმე-განავითარეს“ (PDCA) სისტემის განხორციელება-ოპერირება;
• საგანმანათლებლო პროგრამების ოპერირების ხარისხის შემოწმების, ანგარიშების მომზადებისა და რეკომენდაციების შემუშავების პროცესში მონაწილეობის მიღება;
• სასწავლო პროცესის მსვლელობის პერიოდულად გაკონტროლება;
• სტუდენტთა აკადემიური მოსწრების ანალიზის და რეკომენდაციების შემუშავების პროცესში მონაწილეობის მიღება;
• სტუდენტთა გამოკითხვების შედეგების ანალიზის და რეკომენდაციების შესრულების მონიტორინგის პროცესში მონაწილეობის მიღება;
• ავტორიზაციისა და პროგრამული აკრედიტაციისათვის თვითშეფასებისა და სხვა დოკუმენტების მომზადების პროცესში მონაწილეობის მიღება;
• დეპარტამენტის საქმიანობის აღწერის განხორციელება წლიური ანგარიშის წარდგენის მიზნებისათვის;
• დეპარტამენტის ფუნქციებთან და ამოცანებთან დაკავშირებულ სხვა საქმიანობაში მონაწილეობის მიღება.
• არანაკლებ მაგისტრის ან მასთან გათანაბრებული აკადემიური ხარისხის ფლობა განათლების ადმინისტრირების/მენეჯმენტის მიმართულებით;
• მენეჯერულ (დაბალი და საშუალო) პოზიციაზე მუშაობის არანაკლებ 2 წლიანი გამოცდილება ან უმაღლეს საგანმანათლებლო დაწესებულებაში ადმინისტრაციულ პოზიციაზე მუშაობის გამოცდილება;
• ინგლისური ენის არანაკლებ B2 დონეზე ცოდნა (ინგლისური ენის ცოდნა იქნება შემოწმებული ტესტირების ან გასაუბრების საფუძველზე).
• ანაზღაურება (ხელზე): გამოსაცდელი ვადის დროს შეთანხმებისამებრ. გამოსაცდელი ვადის შემდეგ - 1000 ლარი;

Caucasus University announces a vacancy for the position of Quality Assurance and Improvement Manager at the Department of Quality Assurance
27 July 2021
• Participate in the creation and development of the Plan-Do-Check-Develop (PDCA) quality assurance system at Caucasus University;
• Implement-operate the Plan-Do-Check-Develop (PDCA) quality assurance system;
• Participate in the process of checking the quality of educational programs operation, prepare reports and develop recommendations;
• Periodically monitor the learning process;
• Participate in the process of analyzing students' academic performance and developing recommendations;
• Participate in the process of analyzing the results of student surveys and monitoring the implementation of recommendations;
• Participate in the process of preparing self-assessment and other documents for authorization and program accreditation;
• Making a description of the activities of the Department for the purposes of submitting an annual report;
• Participate in other activities related to the functions and tasks of the Department.
• A master's degree or an equivalent academic degree in education administration/management;
• At least 2 years of experience working in a managerial (low and secondary) position or experience working in an administrative position in a higher education institution;
• Knowledge of English at least B2 level (English language proficiency will be tested on the basis of testing or interview).
• Full-time, Monday through Saturday (Saturday short working day);
• Payment (on hand): By agreement during the probationary period. After the probationary period - 1000 GEL;