კავკასიის უნივერსიტეტი სტრატეგიული განვითარების დეპარტამენტში აცხადებს ვაკანსიას სტრატეგიული განვითარების დეპარტამენტის მენეჯერის თანამდებობაზე.
- უნივერსიტეტისა და მისი სტრატეგიული ბიზნეს ერთეულების/სკოლების სტრატეგიული განვითარების გეგმის/გეგმების შემუშავების პროცესში მონაწილეობის მიღება;
- უნივერსიტეტის სამოქმედო გეგმის შემუშავებაში და შემდგომ ამ გეგმის უნივერსიტეტის საქმიანობაში დანერგვის და განხორციელების პროცესში მონაწილეობის მიღება;
- დეპარტამენტთან ერთად უნივერსიტეტის ე.წ. “Balanced Scorecard- “ის სისტემაზე მუშაობა;
- სამუშაო გუნდთან ერთად მნიშვნელოვანი საზომი ინდიკატორების დადგენა/გადახედვა;
- დეპარტამენტთან ერთად სტრატეგიული და სამოქმედო გეგმების შესრულების კონტროლისა და მონიტორინგის სისტემისა და მექანიზმის განახლებაზე ზრუნვა;
- უფლებამოსილების ფარგლებში ვიცე-პრეზიდენტის (კვლევითი და სტრატეგიული განვითარების დარგში) და დეპარტამენტის დირექტორის მიერ გაცემული სხვა დავალების შესრულება;
- უმაღლესი განათლების ბიზნესის ადმინისტრირების/მენეჯმენტის მიმართულებით;
- მენეჯერულ (დაბალი და საშუალო) პოზიციაზე მუშაობის არანაკლებ 1 წლიანი გამოცდილება;
- ინგლისური ენის არანაკლებ B2 დონეზე ცოდნა (ინგლისური ენის ცოდნა იქნება შემოწმებული ტესტირების ან გასაუბრების საფუძელზე).
- ანაზღაურება (ხელზე): გამოსაცდელი ვადის დროს შეთანხმებისამებრ. გამოსაცდელი ვადის შემდგეგ - 1000 ლარი;
გთხოვთ, გამოგზავნისას ელექტრონული ფოსტის სათაურის (Subject) ველში მიუთითოთ: სტრატეგიული განვითარების დეპარტამენტის მენეჯერი“.

Caucasus University is announcing a vacancy in the Strategic Development Department for the position of Manager of the Strategic Development Department.
- Participate in the process of developing the strategic development plan(s) of the University and its strategic business units/schools;
- Participate in the development of the University Action Plan and the process of implementation of this plan in the activities of the University;
- Working on the University’s so-called “Balanced Scorecard” with the department;
- Identify/revise important measurement indicators with the work team;
- Take care of updating the control and monitoring system and mechanism for the implementation of strategic and action plans together with the Department;
- Participate in the preparation of the annual report on the activities of the Department;
- Execute other assignments issued by the Vice-President (in the field of research and strategic development) and the Director of the Department within his / her authority;
- Higher Education Business Administration/Management;
- At least 1 year of experience working in a managerial (low and medium) position;
- Knowledge of English (at least B2 level_ (English language proficiency will be tested on the basis of testing or interview).
- Disciplined
- Full-time, Monday through Saturday (Saturday short working day);
- Payment (on hand): By agreement during the probationary period. After the probationary period - 1000 GEL;