26 თებერვალს, 14:00 საათზე, CU საკონფერენციო დარბაზში, ჟან მონეს პროექტის „ევროკავშორის სამართლებრივი სახე/“LFEU” II ღონისძიება გაიმართება.
დღის წესრიგი:
- ტრენინგ მოდულის პრეზენტაცია
- პროექტის პერსონალს შორის ფუნქციათა განაწილება (კონკრეტიზაცია). ფუნქციათა შინაარსის ახსნა და მოლოდინების განსაზღვრა (ასოცირების შეთანხმების ვალდებულებათა შესწავლა სპეციფიკურ სფეროში; ევროკავშირის კანონმდებლობის შესწავლა სპეციფიკურ სფეროში; ქართული კანონმდებლობის შესაბამისობა ევროკავშირის კანონმდებლობასთან)
- ტრენინგების მიზნისა და ამოცანების განმარტება და კავკასიის უნივერსიტეტის სასწავლო ცენტრის ინფორმირება (იმისათვის, რომ დაიწყოს მზადება ტრენინგების ორგანიზებისათვის)

The second event of the project "Legal Face of the European Union" "LFEU" will be held on February 26, at 14:00, in the CU Conference Hall.
Agenda:
1. Presentation of the training module
2. Distribution of functions among project staff. Explain the content of the functions and define the expectations (study of the obligations of the Association Agreement in a specific field; study of the EU legislation in a specific field; compliance of the Georgian legislation with the EU legislation).
3. Explain the purpose and objectives of the training and inform the Caucasus University Training Center (to start preparing for the training).