18 დეკემბერს, 15:00 საათზე, ონლაინ რეჟიმში აბიტურიენტებისთვის გაიმართება ბიზნეს ვორკშოპი, თემებზე: „მარკეტინგის რაობა“, „ხელოვნური ინტელექტი ფინანსებში“ და „სტრატეგიის როლი ბიზნესში“.
ვორკშოპის მომხსენებლები იქნებიან კავკასიის ბიზნესის სკოლის დეკანი ელენე ჯღარკავა, კავკასიის ბიზნესის სკოლის სრული პროფესორი ერეკლე პირველი და კავკასიის ბიზნესის სკოლის ლექტორი რუსუდან ჩაჩანიძე.
აბიტურიენტებს ვირტუალურად გადაეცემათ მონაწილეობის დამადასტურებელი ელექტრონული სერტიფიკატები. დამსწრე აუდიტორია, ასევე მიიღებს ზოგად ინფორმაციას კავკასიის უნივერსიტეტის, მისი პრიორიტეტებისა და საბაკავალრო პროგრამების შესახებ.

On December 18, at 15:00, an online business workshop will be held for entrants on the topics: "Marketing", "Artificial Intelligence in Finance" and "The Role of Strategy in Business".
The speakers of the workshop will be Ms. Elene Jgharkava, Dean of Caucasus School of Business, Mr. Erekle Pirveli, Professor of the Caucasus School of Business, and Ms. Rusudan Chachanidze, Lecturer at Caucasus School of Business. Applicants will be given electronic certificates of participation. Attendees will also receive general information about Caucasus University, its priorities and undergraduate programs.