23 მაისს, 15:00 საათზე, კავკასიის უნივერსიტეტის სტუდენტებისთვის დისტანციურ ვორკშოპს ჩაატარებს რენის ბიზნესის გლობალური სკოლის დეკანი, დოქტორი სანტიაგო გარსია.
შეხვედრის თემა - "დარწმუნების ხელოვნება: 10 რჩევა ბიზნეს კომუნიკაციისა და ცხოვრებისათვის"
ვორკშოპის განმავლობაში, სპიკერი განიხილავს ფსიქოლოგიურ პროცესებს, რომლებიც გავლენას ახდენს ჩვენი და სხვების გადაწყვეტილებებზე. თეორიის მიხედვით, ის ახსნის ადამიანის მიერ გადაწყვეტილების მიღებაში ათ ყველაზე გავრცელებულ გადახრას და ისაუბრებს იმაზე თუ, როგორ ახდენს გავლენას ეს ფაქტორები ჩვენი გადაწყვეტილების მიღების პროცესზე ბიზნესში, შესყიდვებში, კომუნიკაციებსა და პირად ცხოვრებაში.
დოქტორი სანტიაგო გარსია ლედის უნივერსიტეტის ბიზნესის სკოლის დოქტორანტია და განათლებისა და ბიზნესის კვეთაზე მუშაობის 15 წლიანი გამოცდილება აქვს.

On May 23, at 3 pm, Dr. Santiago Garcia, Dean of the Global School at Rennes School of Business, will conduct a remote workshop for Caucasus University students.
Topic of the meeting - "The Art of convincing: 10 Tips for Business Communication and Life".
During the workshop, the speaker will discuss the psychological processes that influence our and others ’decisions. He will explain the ten of the most pervasive biases in human decision making and talk about how these factors affect the decision-making process in business, purchasing, communications and personal life according to the theory.
Dr. Santiago Garcia holds a Ph.D. in Business (Decision Making) from Leeds University Business School and has 15 years of experience working at the intersection of education and business.