კავკასიის უნივერსიტეტი, “ცოდნის ელჩების” პროგრამის ფარგლებში, აცხადებს მიღებას იმ ახალგაზრდებისთვის, რომლებსაც სკოლა აფხაზეთში აქვთ დამთავრებული და სურთ სწავლა გააგრძელონ კავკასიის უნივერსიტეტის საბაკალავრო პროგრამებზე.
პროგრამის ფარგლებში შეირჩევა რამდენიმე სტუდენტი, რომლებიც CU-ში სწავლას სრული დაფინანსებით შეძლებენ.
შერჩევის პირველ ეტაპზე აუცილებელია აპლიკანტებმა შევასონ განაცხადი შემდგე ბმულზე.
განაცხადის მიღების შემდეგ კანდიდატებს ინდივიდუალურად დაუკავშირდებიან და მიაწვდიან ინფორმაციას შემდგომი ეტაპების შესახებ. განაცხადის შევსების ბოლო ვადა: 20 ივნისი.
თუ გსურთ მიიღოთ ხარისხიანი განათლება თანამედროვე აკადემიურ გარემოში და გახდეთ კავკასიის უნივერსიტეტის სტუდენტი, მაშინ CU გელოდება!

Caucasus University, within the framework of the “Knowledge Ambassadors” program, announces admissions for young people who graduated from school in Abkhazia and wish to continue their studies in the university’s bachelor’s degree programs.
Within the program, several students will be selected and will be able to study at CU with full funding.
At the first stage of the selection process, applicants must fill out an application through the following link.
After receiving the application, candidates will be contacted individually and provided with information about the next stages. The deadline for submitting the application is June 20.
If you would like to receive a high-quality education in a modern academic environment and become a student of Caucasus University, then CU is waiting for you!