Erasmus+ ახალი კონკურსი საპროექტო განაცხადებისთვის 2023
გამოცხადდა ევროკომისიის მიერ დაფინანსებული Erasmus+ ახალი კონკურსი, რომელშიც საპროექტო განაცხადის წარდგენა შეუძლიათ უმაღლეს საგანმანათლებლო დაწესებულებებს, როგორც აპლიკანტის, ისე პარტნიორი ინსტიტუციის სახელით.
აქვე გაცნობებთ, რომ დეკემბერს, თბილისის დროით 13:00 საათზე გაიმართება ონლაინ საინფორმაციო სესია Erasmus+ Capacity Building in Higher Education-თან დაკავშირებით. დეტალებისთვის გთხოვთ მიჰყვეთ ბმულს.
საკონკურსო აქტივობა
სტატუსი
დედლაინი
Capacity Building in Higher Education (CBHE)
აპლიკანტი/პარტნიორი
16.02.2023
Erasmus Mundus Design Measures
Erasmus Mundus Joint Master Degrees
Jean Monnet Modules
აპლიკანტი
14.02.2023
Jean Monnet Chairs
Jean Monnet Centers of Excellence
Jean Monnet Network on external policy: Values and Democracy
უნივერსიტეტის სახელით წარდგენილი პროექტების რაოდენობა შესაძლოა რომ იყოს შეზღუდული. შესაბამისად, წინასწარი კომუნიკაცია და კოორდინაცია მნიშვნელოვანია.
საპროექტო წინადადებების მომზადების და წარდგენის სურვილის შემთხვევაში დაინტერესებულმა პირებმა, გთხოვთ მიმართოთ პროექტების მართვის დეპარტამენტს ელ-ფოსტის საშუალებით: grants@cu.edu.ge ან მობრძანდეთ D4 ოთახში.
კონკურსის აქტივობებს აქვს განსხვავებული მოთხოვნები და კრიტერიუმები, რომელსაც უნდა აკმაყოფილებდეს წარდგენილი პროექტი. დეტალური ინფორმაციისთვის, გთხოვთ, იხილოთ თანდართული სახელმძღვანელო და ეწვიოთ ბმულს.

Erasmus+ new competition for project applications 2023
The European Commission has announced a new Erasmus+ competition in which higher education institutions can submit project proposals on behalf of both the applicant and partner institutions.
We would like to inform you that an online information session about Erasmus+ Capacity Building in Higher Education will be held on December 9 at 13:00 Tbilisi time. Please see the link for more information.
Competition activity
Status
deadline
Capacity Building in Higher Education (CBHE)
applicant/partner
16.02.2023
Erasmus Mundus Design Measures
Erasmus Mundus Joint Master Degrees
Jean Monnet Modules
applicant
14.02.2023
Jean Monnet Chairs
Jean Monnet Centers of Excellence
Jean Monnet Network on external policy: Values and Democracy
partner
The number of projects submitted on behalf of the university may be limited.  Therefore, communication and coordination in advance is essential.
If you are interested in preparing and submitting project proposals, please contact the Project Management Department at grants@cu.edu.ge or come to room D4.
The requirements and criteria for each competition activity must be met by the submitted project. Please see the attached guide and visit the link for more information.