KEDGE საერთაშორისო ზამთრის სკოლის პროგრამა 2025
გაცნობებთ, რომ ქეჯის ბიზნესის სკოლა, საფრანგეთი (Kedge Business School, France) კავკასიის უნივერსიტეტის დაინტერესებულ სტუდენტებს იწვევს ზამთრის სკოლის პროგრამაში “Disruptive Innovations and Modern Management” მონაწილეობის მისაღებად, რომელიც გაიმართება 2025 წლის 13-24 იანვარს, პარიზი, საფრანგეთი.
KEDGE ზამთრის სკოლის ხანხგრძლივობა შეადგენს ორ კვირას და მოიცავს ორ სალექციო კურსს. სტუდენტებს შესაძლებლობა აქვთ დაესწრონ სრულ პროგრამას ან მხოლოდ ერთ სალექციო კურსს.
კვირა 1:  ბიზნეს ინტელექტი და ანალიტიკა (13-17 იანვარი, 2025 – 4 ECTS კრედიტი);
კვირა 2: მომხმარებლის ღირებულება და ინოვაციური ტექნოლოგიები (20-24 იანვარი, 2025 – 4 ECTS კრედიტი).
პროგრამის დასრულების შემდგომ გაიცემა მონაწილეობის დამადასტურებელი სერტიფიკატი.
კავკასიის უნივერსიტეტის სტუდენტებისთვის პროგრამაში მონაწილეობა არის უფასო, სტუდენტი მხო
ლოდ იხდის პროგრამის ადმინისტრაციულ მოსაკრებელს, რომელიც შეადგენს  - 100 ევროს (რომელიც უკან არ ბრუნდება).
დაინტერესებულმა სტუდენტებმა მონაწილეობა უნდა მიიღონ  შიდა საუნივერსიტეტო შესარჩევ  კონკურსში და შემდეგი დოკუმენტები უნდა წარმოადგინონ ელექტრონული ფორმით მოცემულ მისამართზე: ir@cu.edu.ge.
• ნიშნების ფურცელი (მინიმალური კუმულაციური GPA- 3.0);
• აქტიური სტუდენტის სტატუსის დამადასტურებელი ცნობა;
• ინგლისური ენის B2 დონის დამადასტურებელი ცნობა
დოკუმენტების წარდგენის საბოლოო ვადაა-  26 ნოემბერი, 2024.
გთხოვთ, ყურადღებით გაეცნოთ მოცემულ ბმულს, სადაც ხელმისაწვდომია დეტალური ინფორმაცია სააპლიკაციო პროცესის, პროგრამაში მონაწილეობისათვის საჭირო ეტაპებისა და შემოთავაზებული კულტურული აქტივობების და აგრეთვე  კურსის სილაბუსის შესახებ.

KEDGE International Winter School Program 2025
We hereby inform you that Kedge Business School, France, announces admissions for interested candidates of Caucasus University to participate in the winter school program "Disruptive Innovations and Modern Management" which will be held on January 13-24, 2025, Paris, France.
The duration of the KEDGE winter school is two weeks, students have the option to attend the full program or only one study course.
Week 1: Business Intelligence and Analytics (January 13-17, 2025 – 4 ECTS);
Week 2: Customer Value and Innovative Technologies (January 20-24, 2025 – 4 ECTS).
After the completion of the program participants will receive a participation certificate. For the students of Caucasus University the participation in the program is free. Students only pay a non-refundable administrative fee of 100 euros.
Interested students should participate in the internal university selection competition and submit the following documents in English and in electronic form to the following email address: ir@cu.edu.ge.
• Transcript of Grades (minimum cumulative GPA - 3.0);
• Certificate of active student status;
• English language B2 level certificate.
Students interested in participating in the program must submit documents by November 26, 2024.
Please refer to the link provided for more detailed information about the program, application process, required steps for participation in the program, proposed cultural activities and course syllabuses.