20 ნოემბერს, კავკასიის უნივერსიტეტის კამპუსში, აბიტურიენტებისთვის CU რა? სად? როდის? გაიმართა.
თამაშის გამარჯვებული გახდა გუნდი "ჯიგო", გუნდის წევრები იყვნენ - ნიკოლოზ რუსიშვილი, ლიზი გაბრიჭიძე, ვიტალი გუგუშვილი და დაჩი ჩადუნელი - სკოლა კომაროვი;
მეორე ადგილზე გავიდა გუნდი "ჰამქარი", გუნდის წევრები იყვნენ - ნიკოლოზ ცომაია (191-ე საჯარო სკოლა), მედეა კალანდია (130-ე საჯარო სკოლა), ნატო ჩიტიშვილი (სოფელი ოძისის #1 საჯარო სკოლა) და გიორგი მიქელაშვილი (138-ე საჯარო სკოლა);
მესამე ადგილზე გავიდა გუნდი “მწვანე-წითელი”, გუნდის წევრები იყვნენ - ნინო კიკვაძე (51-ე საჯარო სკოლა), მარიამ პაპაშვილი (სოფელ ჩუმლაყის საჯარო სკოლა), გიორგი ხაინდრავა (ქართულ-ამერიკული სკოლა) და ნიკოლოზ მენექსიშვილი (თბილისის კლასიკური გიმნაზია).
I, II და III ადგილზე გასულ გუნდებს კავკასიის უნივერსიტეტისგან სასწავლო ვაუჩერები გადაეცათ, რომელიც დააფინანსებს საბაკალავრო პროგრამების სწავლის საფასურს. პირველ ადგილზე გასულ გუნდს, ასევე გამარჯვებულის თასი გადაეცა.
თამაში კავკასიის ეკონომიკის სკოლის დეკანმა, ინტელექტკლუბის რა? სად? როდის? წევრმა, იოსებ ბერიკაშვილმა ჩაატარა.

On November 20, CU What? Where? When? Was held for entrants on the campus of Caucasus University.
The winner of the game was the team "Jigo", the members of the team were - Nikoloz Rusishvili, Lizi Gabrichidze, Vitali Gugushvili and Dachi Chaduneli - School Komarov;
The second place was taken by the team "Hamkari", the members of the team were - Nikoloz Tsomaia (191st public school), Medea Kalandia (130th public school), Nato Chitishvili (Odzisi village # 1 public school) and Giorgi Mikelashvili (138th public school);
The team "Green-Red" took the third place, the members of the team were - Nino Kikvadze (51st Public School), Mariam Papashvili (Village Chumlaki Public School), Giorgi Khaindrava (Georgian-American School) and Nikoloz Menexishvili (Tbilisi Classical Gymnasium).
The I, II and III place winners were awarded study vouchers from Caucasus University, which will fund tuition fees for bachelor’s degree programs. The first place team also received the winner's cup.
The game was conducted by the member of the Intellect Club What? Where? When? and the Dean of the Caucasus School of Economics, Ioseb Berikashvili.