ერასმუს+ ის მობილობა ადმინისტრაციული პერსონალისთვის კადიზის უნივერსიტეტში, ესპანეთი
კავკასიის უნივერსიტეტი აცხადებს ადმინისტრაციული პერსონალისთვის საკონკურსო განაცხადების მიღებას 2025 წლის გაზაფხულის სემესტრში, Erasmus + ის გაცვლითი პროგრამის ფარგლებში, კადიზის უნივერსიტეტში, ესპანეთი, მონაწილეობის მისაღებად.
პარტნიორ უნივერსიტეტში სამუშაო ვიზიტი/მობილობა არის ერთკვირიანი (5 სამუშაო დღეს+ 2 დღე მგზავრობისთვის). ვიზიტის პროგრამა შემუშავებულია პარტნიორი უნივერსიტეტის მიერ.
კანდიდატებს განაცხადების წარმოდგენა შეუძლიათ ელექტრონული ფორმით 2024 წლის 10 ნოემბრის ჩათვლით შემდეგ მისამართზე: ir@cu.edu.ge

Erasmus+ mobility of Administrative Personnel at the University of Cadiz, Spain
Caucasus University announces “Call” for applications for the Administrative Personnel to participate in the Erasmus+ exchange mobility program during the 2022 Spring Semester at the University of Cadiz, Spain.
Erasmus+ exchange mobility program for international mobility of administrative personnel covers travel costs and grants scholarship according to the Erasmus+ guide and legislation of the receiving country.
Interested administrative personnel should submit the application electronically by November 10,2024 to the following email address: ir@cu.edu.ge