CU რა? სად? როდის? სტუდენტებისთვის
4 დეკემბერს, კავკასიის უნივერსიტეტის კამპუსში, სტუდენტური CU რა? სად? როდის? გაიმართა. გამარჯვებული გახდა გუნდი Leftovers, რომლის წევრებიც კავკასიის სამართლის, სახელმწიფო მართვისა და ეკონომიკის სკოლის სტუდენტები იყვნენ.
მეორე ადგილი კავკასიის ბიზნესის სკოლის გუნდმა, ხოლო მესამე ადგილი კავკასიის ჰუმანიტარულ და სოციალურ მეცნიერებათა გუნდმა დაიკავა. ინტელექტუალურ თამაშში მონაწილეობდა 42 გუნდი, რომლებიც სხვადასხვა სკოლას წარმოადგენდნენ.
I, II და III ადგილზე გასულ გუნდებს კავკასიის უნივერსიტეტისგან წიგნის მაღაზიის "ლიბრარეა" 600, 400 და 200 ლარიანი სასაჩუქრე ვაუჩერები გადაეცათ.
გამარჯვებულ გუნდს CU რა? სად? როდის? გარდამავალი თასი ეკონომიკის სკოლის დეკანმა, ინტელექტკლუბის რა?სად? როდის? წვერმა, სოსო ბერიკაშვილმა გადასცა.
CU რა? სად? როდის? კავკასიის უნივერსიტეტში გაზაფხულზეც გაიმართება.
თამაში კავკასიის უნივერსიტეტის სტუდენტური სამსახურის ორგანიზებით და კავკასიის ეკონომიკის სკოლის დეკანის, მოაზროვნე იოსებ ბერიკაშვილის დახმარებით ჩატარდა.

On December 4, CU What? Where? When? Was held on the campus of Caucasus University. The winner was the team “Leftovers”, whose members were students from Caucasus School of Law, Governance and Economics.
The second place was taken by the Caucasus School of Business team, and the third place was taken by the Caucasus Humanities and Social Sciences team. 42 teams from different schools participated in the game.
The first, second and third place teams received 600, 400 and 200 GEL gift vouchers from the Caucasus University bookstore "Librarea".
The winning team of CU What? Where? When? Received the Transitional Cup from Dean of Caucasus School of Economics, member of the Intellectual Club What? Where? When? Soso Berikashvili.
CU what? Where? When? Will also be held at Caucasus University in the spring.
The game was organized by the Student Service of Caucasus University with the help of the Dean of the Caucasus School of Economics, Ioseb Berikashvili.