E-Flow არის საწყის ეტაპზე მყოფი, ხელოვნურ ინტელექტზე დაფუძნებული სტარტაპი, რომლის მიზანია ელექტროენერგიის მოხმარების ოპტიმიზაცია  და აკუმულირება შემდგომი გამოყენების მიზნით.
E-Flow-ს დახმარებით შესაძლებელია ელექტორენერგიის ხარჯების 30% მდე შემცირება. იმპლემენტაცია ხდება ყველგან, სადაც მიმდინარეობს ელექტორეენერგიის ჭარბი მოხმარება, როგორც მშენებლობის ადრეულ ეტაპზე მყოფ, ასევე დასრულებულ შენობა-ნაგებობებში.
სტარტაპი არის კავკასიის უნივერსიტეტის ინოვაციების და მეწარმეობის ცენტრის სტარტაპ პრე-აქსელერაციის პროგრამა CUnicorn - ის დემო დღის პრიზიორი (III ადგილი), ასევე, საერთაშორისო პროექტის „Become a Changemaker, create a smart and sustainable community’ ის გამარჯვებული სტარტაპი.

E-Flow is an early-stage AI-based startup that aims to optimize electricity consumption and accumulate it for later use.
With the help of E-Flow, it is possible to reduce electricity costs  up to 30%. Implementation takes place wherever there is excess consumption of electricity, both in the early stages of construction and in completed buildings.
E-Flow is the prize winner of Caucasus University Innovation and Entrepreneurship Center's startup pre-acceleration program CUnicorn Demo Day (III place), as well as the winner of  an international project - "Become a Changemaker, create a smart and sustainable community".