- კონკურენტული პროექტის მენეჯმენტი
თითოეული პროგრამის ღირებულება შეადგენს 8169 აშშ დოლარს, გარდა ბიზნეს ინგლისურისა, რომლის ფასიც არის 6027 აშშ დოლარი.
პროგრამის მიზანია ხელი შეუწყოს კულტურათშორისი კომუნიკაციის განვითარებას და საერთაშორისო სასწავლო გამოცდილების მაქსიმალურ გაზიარებას, ამიტომ ნაწილობრივი სტიპენდიის მიღება შესაძლებელია, რომლებიც სწავლის საფასურის 70% -ს დაფარავს.
ინტენსიური კურსი მოიცავს:
- კომპანიებში ვიზიტებს
- სემინარები
- ჯგუფურ პრეზენტაციები
- ბიზნეს სიმულაციები
დაინტერესების შემთხვევაში, გთხოვთ, შეავსოთ ელექტრონული განაცხადი შემდეგ ბმულზე.
განაცხადის შეტანის ბოლო ვადა: 27 სექტემბერი, 2020.
დამატებითი ინფორმაციისათვის, გთხოვთ ეწვიოთ პროგრამის ოფიციალურ ვებ-გვერდს ან/და იხილოთ თანდართული საინფორმაციო პროშურა.
მოგმართავთ თხოვნით, პროგრამაზე განაცხადის გაგზავნის ან/და მონაწილეობის შესახებ დასტურის მიღების შემთხვევაში, აუცილებლად აცნობოთ კავკასიის უნივერსიტეტის საერთაშორისო ურთიერთობებისა და პროექტების დეპარტამენტს შემდეგ ელექტრონულ მისამართზე: ir@cu.edu.ge

Summer/Winter Programs at SUNY in New York
State University of New York, Albany and New Paltz offer Higher Education (undergraduate and graduate) students the opportunity to attend  a three-week intensive courses in the United States.
• Business English
• Competitive Project Management
• Corporate Financial Management
• Marketing & Value Management
• Strategic Thinking
For all  programs the tuition fee is $ 8169, excluding Business English program, which costs $6027.
Program mission is to encourage cross-cultural cooperation and make international study experience as accessible as possible, therefore partial scholarships that cover 70% of the tuition fee are being granted.
• Company visits
• lectures, seminars
• Group presentations
• Business simulations
The first step to participate in this program is to apply for a scholarship by filling your Application Form. Apply here.
The application deadline is September 27th of 2020.
You can find detailed information in the Brochure
If you
apply for the program and / or you receive positive feedback, please inform International Relations and Projects Department via following email address: ir@cu.edu.ge