20-22 ნოემბერს კავკასიის უნივერსიტეტეტმა ლილის კათოლიკური უნივერსიტეტისა (Lille Catholic University, France) და იესეგის მენეჯმენტის სკოლის (IESEG School of Management, France) წარმომადგენლებს უმასპინძლა.
ლილის კათოლიკური უნივერსიტეტი ერაზმუს+ ის პროექტის ფარგლებში კავკასიის უნივერსიტეტის კიდევ ერთი ახალი და მნიშვნელოვანი პარტნიორია. კავკასიის უნივერსიტეტის სტრატეგიული განვითარებისა და საერთაშორისო ურთიერთობების დეპარტამენტის წარმომადგენლებთან შეხვედრისას განიხილეს ამ ეტაპზე მოქმედი მობილობების დეტალები; ასევე ორივე მხარემ შეიმუშავა სამომავლო თანამშრომლობის სტრატეგია.
გარდა ამისა, უცხოელი სტუმრები შეხვდნენ კავკასიის ბიზნესის სკოლის წარმომადგენლებს და ისაუბრეს ერთობლივ პროგრამებსა და სამომავლო თამაშრომლობაზე. შეხვედრას ასევე ესწრებოდნენ, იესეგის მენეჯმენტის სკოლის სტუდენტები, რომლებიც კავკასიის უნივერსიტეტში ამჟამად იმყოფებიან გაცლვითი პროგრამის ფარგლებში.

On November 20-22, Caucasus University hosted representatives of Lille Catholic University France and IESEG School of Management.
Lile Catholic University is another new and important partner of the Caucasus University within Erasmus + Project. During the meeting with representatives of CU Department of Strategic Development and International Relations details of the mobility were discussed; both sides have developed a future cooperation strategy.
In addition, foreign guests met with representatives of Caucasus School of Business and talked about joint programs and future cooperation. The meeting was attended by students of the IESEC Management School who are currently in the Caucasus University within the program.