პირველი შეხვედრა EFMD-ის მენტორებთან
2 ნოემბერს, ევროკომისიის მიერ დაფინანსბეული Erasmus+ პროექტის - „მესამე მისიის ხარისხის და შესაბამისობის გაძლიერება საქართველოს უნივერსიტეტებში“(SQUARE) ფარგლებში გაიმართა პირველი  შეხვედრა  კავკასიის უნიევრსიტეტის პროექტის გუნდსა და EFMD -ის მენტორებს შორის.
შეხვედრაზე პროექტის გუნდის წევრებმა, მენტორებთან ერთად განიხილეს კავკასიის უნივერსიტეტის მესამე მისიის გეგემა უწყვეტი განათლების მიმართულებით. უწყვეტ  განათლებაზე ზრუნვა კავკასიის უნივერსიტეტის მესამე მისიის ერთ-ერთ მთავარ კომპონენტს წარმოადგენს. EFMD-ის წარმოამდგენლებმა, გეგმის კიდევ უფრო სრულყოფის მიზნით, კავკასიის უნივერსიტეტის წარმომადგენლებს, კონკრეტული რეკომენდაციები გაუზიარეს, რომლის საფუძველზეც განახლდება გეგმა.
შეხვედრას ესწრებოდნენ კავკასიის უნივერსიტეტის სტარტეგიული განვითარების დეპარტამენტის დირექტორი პავლე კაპანაძე, საერთაშორისო ურთიერთობებისა და პროექტების დეპარტამენტის დირექტორი ირენა მელუა და სტრატეგიული განვითარების დეპარტამენტის წარმომადგენელი მაცაცო ტეფნაძე.

On November 2, within the framework of the European Commission-funded Erasmus + project “the Quality and Relevance of the Third Mission in Georgian” (SQUARE), an introductory meeting was held between the Caucasus University project team and EFMD mentors.
At the meeting, the project team members together with the mentors discussed the plan of the third mission of Caucasus University in the field of continuing education. Caring for continuing education is one of the main components of the third mission of CU. In order to further improve the plan, EFMD representatives shared specific recommendations on the basis of which the plan will be updated.
Pavle Kapanadze, Director of the Strategic Development Department, and Irena Melua, Directorof the International Relations and Projects Department, Matsatso Tepnadze, a new member of the project team from the Strategic Development Department participated in the meeting fromCaucasus University.