გაცნობებთ, რომ PAR გამოყენებით მეცნიერებათა უნივერსიტეტი, ხორვატია, (PAR University of Applied Sciences, Croatia) იწყებს განაცხადების მიღებას ყოველწლიური კონფერენციის ფარგლებში - ლიდერთა საერთაშორისო კონფერენცია 2025.
2025 წლის კონფერენციის მთავარი თემაა - ბიზნესი და საჯარო სექტორები. მონაწილეებს ეძლევათ საშუალება გაუზიარონ იდეები აკადემიურ საზოგადოებას და მონაწილეობა მიიღონ საინტერესო დისკუსიებში.
კონფერენცია გაიმართება 21 მარტს, 10:00 საათზე (ხორვატიის დროით), ქალაქ ოპატიჟაში.
- სტუდენტის სტატუსით რეგისტრაცია უფასოა;
- სტუმრის სტატუსით დასწრების საფასური - 100 ევრო;
- ნაშრომის წარმდგენი მონაწილისთვის საფასური - 210 ევრო.
*გთხოვთ გაითვალისწინეთ, რომ მონაწილე ფარავს კონფერენციაში მონაწილეობისთვის ყველა საჭირო ხარჯს.
დაინტერესებულმა აპლიკანტებმა უნდა გაიარონ რეგისტრაცია ონლაინ პლატფორმაზე და ატვირთონ აბსტრაქტი. რეგისტრაციის საბოლოო ვადა: 1 მარტი, 2025.
ვრცლად კონფერენციის შესახებ იხილეთ ბმულზე.
დამატებითი შეკითხვების შემთხვევაში შეგიძლიათ დაუკავშირდეთ საკონტაქტო პირს შემდეგ ელექტრონულ მისამართზე: conference@par.hr

International Leadership Conference - PILC 2025
We hereby inform you that PAR University of Applied Sciences, Croatia, is pleased to announce that it is now accepting applications for the International Leadership Conference 2025.
The main theme of the 2025 conference is Business and Public Sectors, offering participants the unique opportunity to share their ideas with the academic community and engage in thought-provoking discussions.
The conference will take place on March 21, 2025, at 10:00 AM (Croatian time), in the city of Opatija
Program participation fee:
• Registration as a student is free.
• The fee for attending as a guest is 100 euros.
• The fee for a participant presenting a paper is 210 euros.
*Please note that the participant covers all necessary expenses for participation in the conference.
Interested applicants must register on the online platform and submit an abstract. The deadline for registration is March 1, 2025.
For more information about the conference, please visit the official conference website.
For any additional inquiries, please contact the conference coordinator via email at: conference@par.hr.