უცხოელი სტუდენტების მიღება კავკასიის უნივერსიტეტში
14 თებერვალს, საერთაშორისო ურთიერთობებისა და პროექტების დეპარტამენტმა, საერთაშორისო გაცვლით პროგრამებში (Erasmus+/ Bilateral Exchange) მონაწილე სტუდენტებს CU კამპუსში უმასპინძლა.
საერთაშორისო გაცვლითი პროგრამის ფარგლებში, ინდოეთის, აზერბაიჯანის, ტაჯიკეთის, საფრანგეთისა და ნიდერლანდების პარტნიორი უნივერსიტეტების სტუდენტები, 2022 გაზაფხულის სემესტრს კავკასიის უნივერსიტეტში გაატარებენ.
შეხვედრის მიზანს სტუდენტების CU კამპუსისა და უნივერსიტეტის ინფრასტრუქტურის, ასევე უნივერსიტეტში არსებული სერვისების გაცნობა წარმოადგენდა.  სტუდენტები ასევე შეხვდნენ უნივერსიტეტის პრეზიდენტს,  საერთაშორისო ურთიერთობებისა და პროექტების დეპარტამენტსა და სტუდენტური სამსახურის წარმომადგენლებს.

On February 14, the Department of International Relations and Projects hosted students participating in international exchange programs (Erasmus + / Bilateral Exchange) at the CU campus.
Students from partner universities in India, Azerbaijan, Tajikistan, France and the Netherlands will spend the 2022 spring semester at Caucasus University as part of an international exchange program.
The purpose of the meeting was to get the students acquainted with CU campus and university infrastructure, as well as the services available at the university. The students also met with the University President, the Department of International Relations and Projects, and student service representatives.