კავკასიის ბიზნესის სკოლის დეკანის ვიზიტი ლილის კათოლიკურ უნივერსიტეტში, საფრანგეთი
14-18 ნოემბერს, Erasmus+ აკადემიური პერსონალის მობილობის პროგრამის ფარგლებში, ლილის კათოლიკურმა უნივერსიტეტმა, საფრანგეთი (Lille Catholic University, France) კავკასიის ბიზნესის სკოლის დეკანს, ელენე ჯღარკავას უმასპინძლა.
მობილობის ფარგლებში, ერთკვირიანი, ინტენსიურ ლექციათა ციკლი დაიგეგმა ბრენდის მართვის (Brand Management) კურსის ფარგლებში, ლილის კათოლიკური უნივერსიტეტის ეკონომიკის, ბიზნესისა და მეცნიერების ფაკულტეტის (FGES) როგორც საბაკალავრო, ასევე მაგისტრატურის საფეხურის მენეჯმენტის პროგრამის სტუდენტებისთვის.
მობილობა სრულად დაფინანსდა Erasmus+ ის საერთაშორისო კრედიტ მობილობის პროგრამის ფარგლებში, რომელიც ხორციელდება ლილის კათოლიკურ უნივერსიტეტსა და კავკასიის უნივერსიტეტს შორის გაფორმებული ინსტიტუციური თანამშრომლობის ხელშეკრულების საფუძველზე.
აღსანიშნავია, რომ ლილის კათოლიკური უნივერსიტეტი, კავკასიის უნივერსიტეტის ერთ-ერთი სტრატეგიული მნიშვნელობის პარტნიორია საფრანგეთში. Erasmus+ პროგრამის ფარგლებში არაერთი მობილობა განხორციელდა კავკასიის ბიზნესის სკოლის სტუდენტებისა და აკადემიური პერსონალის მონაწილეობით.

Dean of Caucasus School of Business visits Lille Catholic University, France
On November 14-18, within the Erasmus+ Teaching mobility program, Lille Catholic University, France, hosted the Dean of Caucasus School of Business, Ms. Elene Jgarkava.
Within the mobility, a one-week intensive cycle of the lecture was planned as part of “Brand Management” course for both Undergraduate and Graduate “Management” program students of the Faculty of Economics, Business and Science (FGES) of the Lille Catholic University.
The mobility was fully funded within the framework of the Erasmus+ International Credit Mobility program, which is implemented on the basis of inter- institutional agreement signed between Caucasus University and Lille Catholic University.
It should be noted, that Lille Catholic University is one of the strategic partners of Caucasus University in France. In the framework of Erasmus+ program, numerous mobilities have been implemented with the participation of business school students and academic personal.