CU სტუდენტური ექსკურსია ბაკურიანში
კავკასიის უნივერსიტეტის სტუდენტური და ორგანიზაციული ღონისძიებების სამსახურის ორგანიზებით, 6, 7 და 8 აპრილს, სასტუმრო „Bakuriani Inn“-ში, მოეწყო სტუდენტური ექსკურსია ბაკურიანში.
ექსკურსიის ფარგლებში, სტუდენტებმა სხვადასხვა გასართობ-შემეცნებით აქტივობებში მიიღეს მონაწილეობა, როგორებიცაა: „CU რა? სად? როდის?“ და მუსიკალური თამაში „CU მელომანი“. გამარჯვებულ მონაწილეებს კი საჩუქრები კავკასიის უნივერსიტეტის მეგობარმა კომპანიებმა, ვოლტმა და ვაუჩიმ გადასცეს.ასევე, გამარჯვებულებს კავკასიის უნივერსიტეტისგან გამოყოფილი საჩუქრებიც გადაეცათ.
ექსკურსიის ბოლო დღეს სპეციალურად კავკასიის უნივერსიტეტის სტუდენტებისთვის დასკვნითი ღონისძიება გაიმართა, სადაც სტუდენტების განწყობასა და მუსიკალურ გაფორმებაზე, კავკასიის უნივერსიტეტის ბიზნესის სკოლი სტუდენტმა - დავით ქორიძემ იზრუნა. ღონისძიების უზრუნველყოფისთვის დიდ მადლობას ვუხდით ჩვენს პარტნიორ და მეგობარ კომპანიას VG Company-ის.

A student excursion to Bakuriani was organized on April 6, 7 and 8 at Bakuriani Inn Hotel by the Student and Organizational Events Service of Caucasus University.
As part of the excursion, students took part in various fun and educational activities, such as: "CU What? Where? When?' and the music game 'CU Meloman'. The winning participants were given gifts by Caucasus University's friend companies, Wolt and Wowchy. Also, the winners were given gifts by Caucasus University.
On the last day of the excursion, a final event was held especially for the students of Caucasus University, where the student of the Caucasus University School of Business - Davit Koridze took care of the students' mood and musical entertainment. We are very grateful to our partner and friend VG Company for securing the event.