საუბრები ლიბრარეაში - ''პიროვნული განვითარებიდან – პროფესიონალიზმამდე''
სტუდენტური და ორგანიზაციული ღონისძიებების სამსახურის ორგანიზებით, კავკასიის უნივერსიტეტის წიგნის მაღაზია „ლიბრარეაში“, სალონური საუბრები Deal Company-ის თანადამფუძნებელ სალომე სულავასთან გაიმართა.
სალომე არის საერთაშორისო ტრენერი, Luxury და B2B გაყიდვების ექსპერტი, ის არაერთი ახალგაზრდის პიროვნულ განვითარებას წარუძღვა პროფესიონალიზმისკენ მიმავალ გზაზე, 10 წლის განმავლობაში მოღვაწეობდა საფრანგეთში და პარტნიორობდა ისეთ ბრენდებთან, როგორებიცაა: Balenciaga, Chloe, Christian Dior და სხვა.
შეხვედრის ფარგლებში, სპიკერმა სტუდენტებს გაუზიარა საკუთარი პროფესიული გამოცდილება, ისაუბრა  იმ საჭირო უნარ-ჩვევებზე, რომელიც საჭიროა პიროვნული განვითარებისთვის.  შეხვედრა კითხვა-პასუხის რეჟიმში წარიმართა.

Librarea Talks - "From personal development to professionalism"
Through the organization of the Student and Organizational Events Service, salon conversations with Deal Company co-founder Salome Sulava were held in the Caucasus University bookstore "Librarea".
Salome is an international trainer, luxury and B2B sales expert, she has led the personal development of many young people on the way to professionalism, she has been working in France for 10 years and partnered with such brands as: Balenciaga, Chloe, Christian Dior and others.
Within the framework of the meeting, the speaker shared her professional experience with the students, spoke about the necessary skills needed for personal development. The meeting was held in question-answer mode.