CU Secret Santa 2022
კავკასიის უნივერსიტეტის სტუდენტური და ორგანიზაციული ღონისძიებების სამსახურის ორგანიზებით, CU Secret Santa 2022 ჩატარდა.
ღონისძიება კავკასიის უნივერსიტეტის პრეზიდენტის, ბატონი კახა შენგელიას მისალმებითა და ლათინო-ამერიკული ცეკვების კლუბის ფლეშმობით გაიხსნა. საღამოს განწყობასა და მუსიკალურ გაფორმებაზე, კავკასიის უნივერსიტეტის გაცვლითი პროგრამის სტუდენტმა - ჯუს იურისარმა იზრუნა.
სტუმრებს CU-ის სტუდენტების მარიამ ბაგათელიასა და გვანცა ცხადაძეს მიერ მოწყობილი სამხატვრო კუთხეც დახვდათ, სადაც მსურველებს საშობაო დეკორაციებით სახის მოხატვა შეეძლოთ.

CU Secret Santa 2022
The Student and Organizational Events Service of Caucasus University organized CU Secret Santa 2022.
The event began with a welcome from Dr. Kakha Shengelia, president of Caucasus University, and a flash mob by a Latin-American dance club. Jus Yurisar, a participant in Caucasus University's exchange program, was in charge of setting the tone and providing the musical accents for the evening.
Additionally, two CU students, Mariam Bagatelia and Gvantsa Tskhadadze, set up an art station where guests could decorate their faces with Christmas decorations.