კავკასიის უნივერსიტეტის სტუდენტური და ორგანიზაციული ღონისძიებების სამსახურის ინიციატივით, კავკასიის უნივერსიტეტში, 14 მარტს, სტუდენტებისთვის „CU რა? სად? როდის? 2023“ გაიმართა, რომელიც კავკასიის ეკონომიკის სკოლის დეკანმა, მოაზროვნე სოსო ბერიკაშვილმა წაიყვანა.
ღონისძიება კავკასიის უნივერსიტეტის პრეზიდენტმა, კახა შენგელიამ, გახსნა.
ინტელექტუალურ თამაშში მონაწილეობდა 29 გუნდი, რომლებიც კავკასიის უნივერსიტეტის სხვადასხვა სკოლას წარმოადგენდნენ.
პირველი საპრიზო ადგილი დაიკავა კავკასიის ბიზნესის სკოლის გუნდმა - „სიბრძნე სიცრუისა“. ხოლო, საუკეთესო მოაზროვნეს ჯილდო, გუნდის კაპიტანს - გიორგი ჯავახიშვილს გადაეცა.
მეორე ადგილზე გავიდა კავკასიის ბიზნესის სკოლის გუნდი „კოზანოსტრა“. ხოლო, მესამე ადგილი სამართლის სკოლის გუნდმა „CSL F1” დაიკავა.
საპრიზო ადგილებზე გასულ გუნდებს კავკასიის უნივერსიტეტის წიგნის მაღაზია - "ლიბრარეა"-ს 300 ლარიანი სასაჩუქრე ვაუჩერები და საჩუქრები - ავტორების ხელმოწერილი წიგნები - ონლაინ მაღაზია mioshop.ge-სგან გადაეცათ.
გამარჯვებულ გუნდს გადაეცა „CU რა? სად? როდის?“-ის გარდამავალი თასი.
ჩემპიონატის სპონსორი კომპანიები იყვნენ: სადისტრიბუციო კომპანია VG და საჩუქრების ონლაინ მაღაზია mioshop.ge.

The Caucasus University Student and Organizational Events Service organized an event "CU What? Where? When? 2023" for students on March 14 at Caucasus University. The event was led by Soso Berikashvili, dean of the Caucasus School of Economics.
The event was opened by the President of Caucasus University, Dr. Kakha Shengelia.
29 teams representing different schools of Caucasus University participated in the intellectual game.
The Caucasus School of Business team, "Sibrdzne Sicruisa," ended in first place. The team captain, Giorgi Javakhishvili, also received the best thinker award.
The Caucasus School of Business team "Kozanostra" took the second place. And the third place was taken by the School of Law team "CSL F1".
The teams were given 300 GEL gift vouchers from the Caucasus University bookstore - "Librarea" and gifts - books signed by the authors - from the online store mioshop.ge.