კავკასიის უნივერსიტეტის თანასწორობის კლუბის ორგანიზებით გაიმართა შეხვედრა ევროკავშირის ელჩთან საქართველოში, პაველ ჰერჩინსკისთან: “პროტოკოლს მიღმა, საუბრები სტუდენტებთან”.
შეხვედრის ფარგლებში, ელჩმა ისაუბრა ევროკავშირისა და საქართველოს ურთიერთობებზე და დღევანდელ გეოპოლიტიკურ გამოწვევებზე.
შეხვედრის მეორე ნაწილი დაეთმო კითხვა-პასუხის სესიას, სადაც სტუდენტებს საშუალება მიეცათ დაესვათ მათთვის საინტერესო კითხვები და მეტი გაეგოთ ევროკავშირის პოლიტიკაზე, რეგიონულ პროცესებსა და ახალგაზრდების ჩართულობის მნიშვნელობაზე.

EU Ambassador Meets CU students
The Caucasus University Equality Club organized a meeting with the EU Ambassador to Georgia, Pavel Herczynski: “Beyond Protocol, Conversations with Students”.
During the meeting, the Ambassador spoke about EU-Georgia relations and current geopolitical challenges.
The second part of the meeting was devoted to a question-and-answer session, where students had the opportunity to ask questions of interest to them and learn more about EU policies, regional processes, and the importance of youth engagement.