მუჰამედ შარიფ მალექზადეს საჯარო ლექცია
4 სექტემბერს, კავკასიის უნივერსიტეტში, უნივერსიტეტის საპატიო დოქტორმა მუჰამედ შარიფ მალექზადემ (ირანის რესპუბლიკის კვლევისა და განვითარების საერთაშორისო უნივერსიტეტის სითი ვანის პრეზიდენტი და ირანის ყოფილი ვიცე-პრეზიდენტი) საჯარო ლექცია თემაზე, "The Next Generation of Students" გამართა.
საჯარო ლექცია კავკასიის უნივერსიტეტის თანამშრომლებისთვის გაიმართა.  შეხვედრის ბოლოს სტუმარმა ადმინისტრაციის მიერ დასმულ შეკითხვებს უპასუხა.
მუჰამედ შარიფ მალექზადე კავკასიის უნივერსიტეტის პრეზიდენტს, კახა შენგელიას შეხვდა, კამპუსი დაათვალიერა და სამომავლო გეგმებზე ესაუბრა.

Public Lecture by Mohammad Sharif Malekzadeh
On September 4, Dr. Mohammad Sharif Malekzadeh (President of the International Institute for Research and Development of Special Interest Tourism – SITI 1 of the Islamic Republic of Iran and former Vice-President of Iran) delivered a public lecture in Caucasus University on ‘The Next Generation of Students’.
The public lecture was held for Caucasus University staff. At the end of the meeting the guest answered the questions asked by the administration.
Dr. Mohammad Sharif Malekzadeh met with Dr. Kakha Shengelia, President of Caucasus University, looked around the campus and discussed future plans.