აკადემიური კონკურსის შედეგები CMS
კავკასიის უნივერსიტეტში, კავკასიის მედიცინისა და ჯანდაცვის მენეჯმენტის სკოლაში (CMS) აკადემიური თანამდებობების დასაკავებლად 2021 წლის 20 ივლისს ჩატარებული ღია კონკურსის შედეგების მიხედვით, საკონკურსო კომისიის გადაწყვეტილებით და უნივერსიტეტის პრეზიდენტის ბრძანებით ჯანდაცვის მენეჯმენტის  მიმართულებით აკადემიურ თანამდებობებზე აირჩიეს შემდეგი პირი:
• ლეილა კარიმი
კავკასიის უნივერსიტეტში, კავკასიის მედიცინისა და ჯანდაცვის მენეჯმენტის სკოლაში (CMS) აკადემიური თანამდებობების დასაკავებლად 2021 წლის 1 სექტემბერს  ჩატარებული ღია კონკურსის შედეგების მიხედვით, საკონკურსო კომისიის გადაწყვეტილებით და უნივერსიტეტის პრეზიდენტის ბრძანებით მედიცინის მიმართულებით აკადემიურ თანამდებობებზე აირჩიეს შემდეგი პირი:

ACADEMIC STAFF COMPETITION RESULTS IN CMS
According to the results of the open competition for the academic positions held at the Caucasus School of Medicine and Healthcare Management (CMS) on July 20, 2021, the following person was selected for the academic positions in the field of healthcare management by the decision of the competition commission and the President of the University.
• Leila Karim
According to the results of the open competition for the academic positions held at Caucasus School of Medicine and Healthcare Management (CMS) on September 1, 2021, the following person was selected for the academic positions in the field of medicine by the decision of the competition commission and the order of the University President: