GSERM - ზამთრის სკოლა 2026
გაცნობებთ, რომ ლუბლიანას უნივერსიტეტის, სლოვენია (University of Ljubljana, Slovenia) ეკონომიკისა და ბიზნესის სკოლა აცხადებს მიღებას ზამთრის სკოლის პროგრამაში მონაწილეობის მისაღებად.
პროგრამაში მონაწილეობის მიღება შეუძლიათ მაგისტრატურისა და დოქტურანტურის სტუდენტებს, დარგის სპეციალისტებს. პროგრამის ფარგლებში, მონაწილეებს შესაძლებლობა ექნებათ გამოცდილება გაუზიარონ სხვა ქვეყნის უნივერსიტეტებისა და დაწესებულებების წარმომადგენლებსა და მონაწილეებს.
პროგრამის ფარგლებში დაგეგმილია სესიები მოცემულ თარიღებში:
1 სესია, 12-16 იანვარი, 2026:
2 სესია, 19-23 იანვარი, 2026:
პროგრამის საფასური მაგისტრატურისა და დოქტორანტურის სტუდენტებისთვის:
1 კურსი - CHF 1000;
2 კურსი - CHF 1900.
დარგის სპეციალისტებისთვის:
1 კურსი - CHF 1900;
2 კურსი - CHF 3100.
გთხოვთ გაითვალისწინეთ, რომ საფასური არ მოიცავს ცხოვრებისა და მგზავრობის ხარჯებს. პროგრამის შესახებ დამატებითი ინფორმაციის მისაღებად და რეგისტრაციის გასავლელად გთხოვთ ეწვიოთ ბმულს ან დაუკავშირდეთ ორგანიზატორებს შემდეგ ელექტრონულ მისამართზე: gserm@unisg.ch

We would like to inform you that the School of Economics and Business of the University of Ljubljana, Slovenia is announcing the admission to participate in the Winter School program.
The program is open to Master's and Doctoral students, specialists in the field. Within the framework of the program, participants will have the opportunity to share their experience with representatives and participants from universities and institutions in other countries.
The following sessions are planned within the program:
Session 1, January 12-16, 2026:
- Qualitative Research Methods & Data Analysis;
- Applying open-source LLMs in Social and Behavioral Sciences.
Session 2, January 19-23, 2026:
Program fees for Master's and Doctoral students:
For specialists in the field:
Please note that the fee does not include living and travel expenses. For more information about the program and to register, please visit the link or contact the organizers at the following email address: gserm@unisg.ch