საერთაშორისო დღე FH Joanneum University of Applied Sciences უნივერსიტეტში, ავსტრია
კავკასიის ტურიზმის სკოლის სტუდენტი, მარიამ სტეფნაძე, Erasmus+ გაცვლითი პროგრამის ფარგლებში ავსტრიაში, FH Joanneum University of Applied Sciences უნივერსიტეტში, იმყოფება.
EIU უნივერსიტეტის წარმომადგენლის ვიზიტი კავკასიის უნივერსიტეტში
6 ოქტომბერს, კავკასიის უნივერსიტეტის საერთაშორისო ურთიერთობების დეპარტამენტმა, ევრაზიის საერთაშორისო უნივერსიტეტის, სომხეთი (Eurasia International University), საერთაშორისო ურთიერთობების ცენტრის დირექტორს, ფარსა მაკჯეიკობს უმასპინძლა.
Erasmus+ დღეები კავკასიის უნივერსიტეტში
კავკასიის უნივერსიტეტი უერთდება ერაზმუს+ დღეებს, რომელიც საერთაშორისო მასშტაბით, 9-14 ოქტომბერს აღინიშნება.
კავკასიის უნივერსიტეტის დელეგაცია EAIE- ეს კონფერენციაზე
26-29 სექტემბერს, კავკასიის უნივერსიტეტის დელეგაცია, უნივერსიტეტის პრეზიდენტის, კახა შენგელიას ხელმძღვანელობით, როტერდამში, EAIE-ეს (European Assosciation for International Education) ყოველწლიურ საუნივერსიტეტო გამოფენაზე იმყოფებოდა.
Erasmus+ პარტნიორი უნივერსიტეტის წარმომადგენლების ვიზიტი კავკასიის უნივერსიტეტში
2-6 ოქტომბერს, კავკასიის უნივერსიტეტის საერთაშორისო ურთიერთობების დეპარტამენტმა, კოდოლანის უნივერსიტეტის, უნგრეთი (Kodolanyi Janos University, HUNGARI) ტურიზმისა და მარკეტინგის ფაკულტეტის პროფესორებს კრისტინა ბოლჰოის(Krisztina Bolhoy) და მართა ბერენდის (Marta Berendi), Erasmus + აკადემიური პერსონალის მობილობის ფარგლებში უმასპინძლა.
საერთაშორისო ურთიერთობების დეპარტამენტის შეხვედრა პირველკურსელებთან
საერთაშორისო ურთიერთობების დეპარტამენტმა, კავკასიის უნივერსიტეტის პირველკურსელთათვის გაცნობითი შეხვედრა ჩაატარა.