1-ელ ნოემბერს, კავკასიის უნივერსიტეტს ოქსფორდის უნივერსიტეტის პროფესორი, როი ალისონი (Roy Allison) ეწვია, რომელსაც უნივერსიტეტის ვიცე-პრეზიდენტმა ინტერნაციონალიზაციის მიმართულებით, ირენა მელუამ და სახელმწიფო მართვის სკოლის დეკანმა, ეკა აკობიამ უმასპინძლეს.
საერთაშორისო დღე FH Joanneum University of Applied Sciences უნივერსიტეტში, ავსტრია
კავკასიის ტურიზმის სკოლის სტუდენტი, მარიამ სტეფნაძე, Erasmus+ გაცვლითი პროგრამის ფარგლებში ავსტრიაში, FH Joanneum University of Applied Sciences უნივერსიტეტში, იმყოფება.
EIU უნივერსიტეტის წარმომადგენლის ვიზიტი კავკასიის უნივერსიტეტში
6 ოქტომბერს, კავკასიის უნივერსიტეტის საერთაშორისო ურთიერთობების დეპარტამენტმა, ევრაზიის საერთაშორისო უნივერსიტეტის, სომხეთი (Eurasia International University), საერთაშორისო ურთიერთობების ცენტრის დირექტორს, ფარსა მაკჯეიკობს უმასპინძლა.
Erasmus+ დღეები კავკასიის უნივერსიტეტში
კავკასიის უნივერსიტეტი უერთდება ერაზმუს+ დღეებს, რომელიც საერთაშორისო მასშტაბით, 9-14 ოქტომბერს აღინიშნება.
კავკასიის უნივერსიტეტის დელეგაცია EAIE- ეს კონფერენციაზე
26-29 სექტემბერს, კავკასიის უნივერსიტეტის დელეგაცია, უნივერსიტეტის პრეზიდენტის, კახა შენგელიას ხელმძღვანელობით, როტერდამში, EAIE-ეს (European Assosciation for International Education) ყოველწლიურ საუნივერსიტეტო გამოფენაზე იმყოფებოდა.
Erasmus+ პარტნიორი უნივერსიტეტის წარმომადგენლების ვიზიტი კავკასიის უნივერსიტეტში
2-6 ოქტომბერს, კავკასიის უნივერსიტეტის საერთაშორისო ურთიერთობების დეპარტამენტმა, კოდოლანის უნივერსიტეტის, უნგრეთი (Kodolanyi Janos University, HUNGARI) ტურიზმისა და მარკეტინგის ფაკულტეტის პროფესორებს კრისტინა ბოლჰოის(Krisztina Bolhoy) და მართა ბერენდის (Marta Berendi), Erasmus + აკადემიური პერსონალის მობილობის ფარგლებში უმასპინძლა.
საერთაშორისო ურთიერთობების დეპარტამენტის შეხვედრა პირველკურსელებთან
საერთაშორისო ურთიერთობების დეპარტამენტმა, კავკასიის უნივერსიტეტის პირველკურსელთათვის გაცნობითი შეხვედრა ჩაატარა.
კავკასიის უნივერსიტეტის დელეგაციის ვიზიტი ინჰოლანდის უნივერსიტეტში
25 სექტემბერს, კავკასიის უნივერსიტეტის დელეგაცია, უნივერსიტეტის პრეზიდენტის, კახა შენგელიას ხელმძღვანელობით ინჰოლანდის გამოყენებით მეცნიერებათა უნივერსიტეტს ეწვია.
Erasmus+ გაცვლითი პროგრამები, 2024 გაზაფხულის სემესტრი
კავკასიის უნივერსიტეტი აცხადებს 2024 წლის გაზაფხულის სემესტრისთვის Erasmus + ის გაცვლით პროგრამაში მონაწილეობისათვის განაცხადების მიღებას.
ტარტუს უნივერსიტეტის წარმომადგენლების ვიზიტი კავკასიის უნივერსიტეტში
19 სექტემბერს, კავკასიის უნივერსიტეტის საერთაშორისო ურთიერთობების დეპარტამენტმა, ტარტუს უნივერსიტეტის წარმომადგენლებს CU-ის კამპუსში უმასპინძლა.