კავკასიის უნივერსიტეტის სტუდენტები მაიკოლას რომერის უნივერსიტეტის საზაფხულო სკოლაში
კავკასიის სახელმწიფო მართვის სკოლის სტუდენტმა ანანო ჯაოშვილმა და კავკასიის ბიზნესის სკოლის სტუდენტმა ანა ბახსოლიანმა მაიკოლას რომერის უნივერსიტეტის (ვილნიუსი, ლიტვა) მიერ დაგეგმილ საზაფხულო სკოლაში მიიღეს მონაწილეობა.
საორიენტაციო შეხვედრა გაცვლით პროგრამაში მონაწილე უცხოელი სტუდენტებისთვის
31 აგვისტოს, კავკასიის უნივერსიტეტის საერთაშორისო ურთიერთობებისა და პროექტების დეპარტამენტის ორგანიზებით, გაცვლით პროგრამაში მონაწილე უცხოელი სტუდენტებისთვის, საორიენტაციო შეხვედრა გაიმართა.
ჰონგკონგის წამყვანი უმაღლესი საგანმანათლებლო დაწესებულების სტუდენტების ვიზიტი კავკასიის უნივერსიტეტში
26 აგვისტოს, კავკასიის უნივერსიტეტის საერთაშორისო ურთიერთობებისა და პროექტების დეპარტამენტმა ჰონგკონგის წამყვან უმაღლეს საგანმანათლებლო დაწესებულების სტუდენტებს უმასპინძლა.
ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი ჩარლსტონის უნივერსიტეტთან
კავკასიის უნივერსიტეტმა ჩარლსტონის (College of Charleston) კოლეჯთან ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი გააფორმა.
ურთიერთთანამშრომლობის მემორმანდუმი ნიუ-ჯერსის უნივერსიტეტთან
19 ივლისს, კავკასიის უნივერსიტეტმა ურთიერთთანამშრომლობის მემორმანდუმი ნიუ-ჯერსის უნივერსიტეტთან (New Jersey City University) გააფორმა.
საქართველოს ფრანგული ინსტიტუტისა და ანჟეს უნივერსიტეტის წარმომადგენლების ვიზიტი კავკასიის უნივერსიტეტში
15 ივლისს, კავკასიის უნივერსიტეტის საერთაშორისო ურთიერთობებისა და პროექტების დეპარტამენტმა საქართველოს ფრანგული ინსტიტუტის საუნივერსიტეტო და სამეცნიერო თანამშრომლობის ატაშეს, ელეონორ გარნიერსა (Eléonore GARNIER)და ანჟეს უნივერსიტეტის წარმომადგენელს (University of Angers ESTHUA) უმასპინძლა.
ჩარლსტონის კოლეჯის წარმომადგელების ვიზიტი კავკასიის უნივერსიტეტში
17 ივლისს, კავკასიის უნივერსიტეტის პრეზიდენტმა, კახა შენგელიამ, ჩარლსტონის კოლეჯის (College of Charleston, USA ) საერთაშორისო სტიპენდიების ხელმძღვანელს, პროფესორ ბრაიან გენევეის (Bryan Ganaway), საერთაშორისო განათლების ასოცირებულ ხელმძღვანელს, პროფესორ ენდრიუ სობიესუოსა (Andrew Sobiesuo) და საერთაშორისო ურთიერთობების სკოლის დეკანს, პროფესორ  ტიმოთი ჯონსონს (Timothy Johnson) უმასპინძლა.
კავკასიის უნივერსიტეტის წარმომადგენლის ვიზიტი კოჩის უნივერსიტეტში
8-12 ივლისს, კოჩის უნივერსიტეტმა, თურქეთი (Koc University,Turkey)  ერაზმუს +ის ადმინისტრაციული პერსონალის გაცვლითი პროგრამის ფარგლებში კავკასიის უნივერსიტეტის მედიის სკოლის საბაკალავრო და სამაგისტრო საგანმანათლებლო პროგრამების დირექტორს, სალომე მათიაშვილს უმასპინძლა.
რუმინეთის პოლიტიკის მეცნიერებებისა და საჯარო მართვის სახელმწიფო უნივერსიტეტის წარმომადგენლის ვიზიტი კავკასიის უნივერსიტეტში
8-14 ივლისს, კავკასიის უნივერსიტეტის საერთაშორისო ურთიერთობებისა და პროექტების დეპარტამენტმა, პოლიტიკის მეცნიერებებისა და საჯარო მართვის სახელმწიფო უნივერსიტეტის, რუმინეთი, ბუქარესტი (National University of Political Studies and Administration, Romania, Bucharest) წარმომადგენელს, კატალინ ვრაბიეს, (Catalin Vrabie) ერაზმუს+ ის ადმინისტრაციული მობილობის ფარგლებში უმასპინძლა.
კავკასიის უნივერსიტეტის წარმომადგენლის ვიზიტი რედბაუდის უნივერსიტეტში
1-5 ივლისს, Erasmus+ ის ადმინისტრაციული პერსონალის მობილობის ფარგლებში, კავკასიის უნივერსიტეტის სახელმწიფო მართვის სკოლის სამაგისტრო და სადოქტორო პროგრამებისა და მშვიდობის კვლევის ინსტიტუტის მენეჯერი, ციცი ჩუბინიძე, რედბაუდის უნივერსიტეტს ეწვია