4 ივლისს, კავკასიის სამართლის სკოლამ იტალიის უნივერსიტეტების პროფესორებს, ფედერიკა დე რობერტისა (Prof. Federica De Robertis) და ანდრეა ბორონის (Prof. Dr. Andrea Borroni) უმასპინძლა.
ვესმისტერის უნივერსიტეტის წარმომადგენლების ვიზიტი
3 ივლისს, კავკასიის უნივერსიტეტის საერთაშორისო ურთიერთობებისა და პროექტების დეპარტამენტმა ვესმისტერის უნივერსიტეტის (Westminster University, London, UK) წარმომადგენლებს უმასპინძლა.
პარტნიორი უნივერსიტეტის წარმომადგენლების ვიზიტი კავკასიის უნივერსიტეტში
23-28 ივნისს, კავკასიის უნივერსიტეტის საგარეო ურთიერობებისა და პროექტების დეპარტამენტმა პარტნიორი უნივერსიტეტების: ტუშას უნივერსიტეტისა (University of Tuscia) და ესტონეთის ბიზნესის სკოლის (Estonian Business School,Estonia) წარმომადგენლებს უმასპინძლა.
ბენილუქსის ქვეყნებში საქართველოს სავაჭრო პალატის პრეზიდენტის ვიზიტი კავკასიის უნივერსიტეტში
10 ივნისს, კავკასიის უნივერსიტეტის საგარეო ურთიერთობებისა და პროექტების დეპარტამენტმა ბენილუქსის ქვეყნებში საქართველოს სავაჭრო პალატის პრეზიდენტს ლუკ პეისონს (Luc Pysson) უმასპინძლა.
კახა შენგელიას ვიზიტი კატოვიცეს ეკონომიკის უნივერსიტეტში
3-7 ივნისს, კატოვიცეს ეკონომიკის უნივერსიტეტი (University of Economics in Katowice), კავკასიის უნივერსიტეტის და უნივერსიტეტთა პრეზიდენტების საერთაშორისო ასოციაციის პრეზიდენტს, კახა შენგელიას Erasmus+ ის კრედიტ მობილობის პროექტის ფარგლებში მასპინლობს.
კავკასიის უნივერსიტეტის ლექტორის სამუშაო ვიზიტი ავსტრიაში
24-28 მაისს, ერაზმუს+ ის აკადემიური პერსონალის მობილობის ფარგლებში, სამუშაო ვიზიტით ავსტრიაში, ქალაქ გრაცში, იოანიუმის გამოყენებით მეცნიერებათა უნივერსიტეტში (FH JOANNEU, University of Applied Sciences, Austria) იმყოფებოდა კავკასიის უნივერსიტეტის ლექტორი, მარია ღლონტი.
ალკალას უნივერსიტეტის წარმომადგენლების ვიზიტი
31 მაისს, კავკასიის უნივერსიტეტის პრეზიდენტმა, კახა შენგელიამ ალკალას უნივერსიტეტის (University of Alcalá) პროფესორებს მიგელ კამპასა და სალვადორ სანჩესს უმასპინძლა.