კავკასიის სახელმწიფო მართვის სკოლის სტუდენტმა ანანო ჯაოშვილმა და კავკასიის ბიზნესის სკოლის სტუდენტმა ანა ბახსოლიანმა მაიკოლას რომერის უნივერსიტეტის (ვილნიუსი, ლიტვა) მიერ დაგეგმილ საზაფხულო სკოლაში მიიღეს მონაწილეობა.
31 აგვისტოს, კავკასიის უნივერსიტეტის საერთაშორისო ურთიერთობებისა და პროექტების დეპარტამენტის ორგანიზებით, გაცვლით პროგრამაში მონაწილე უცხოელი სტუდენტებისთვის, საორიენტაციო შეხვედრა გაიმართა.
26 აგვისტოს, კავკასიის უნივერსიტეტის საერთაშორისო ურთიერთობებისა და პროექტების დეპარტამენტმა ჰონგკონგის წამყვან უმაღლეს საგანმანათლებლო დაწესებულების სტუდენტებს უმასპინძლა.
კავკასიის უნივერსიტეტმა ჩარლსტონის (College of Charleston) კოლეჯთან ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი გააფორმა.
19 ივლისს, კავკასიის უნივერსიტეტმა ურთიერთთანამშრომლობის მემორმანდუმი ნიუ-ჯერსის უნივერსიტეტთან (New Jersey City University) გააფორმა.
15 ივლისს, კავკასიის უნივერსიტეტის საერთაშორისო ურთიერთობებისა და პროექტების დეპარტამენტმა საქართველოს ფრანგული ინსტიტუტის საუნივერსიტეტო და სამეცნიერო თანამშრომლობის ატაშეს, ელეონორ გარნიერსა (Eléonore GARNIER)და ანჟეს უნივერსიტეტის წარმომადგენელს (University of Angers ESTHUA) უმასპინძლა.
17 ივლისს, კავკასიის უნივერსიტეტის პრეზიდენტმა, კახა შენგელიამ, ჩარლსტონის კოლეჯის (College of Charleston, USA ) საერთაშორისო სტიპენდიების ხელმძღვანელს, პროფესორ ბრაიან გენევეის (Bryan Ganaway), საერთაშორისო განათლების ასოცირებულ ხელმძღვანელს, პროფესორ ენდრიუ სობიესუოსა (Andrew Sobiesuo) და საერთაშორისო ურთიერთობების სკოლის დეკანს, პროფესორ ტიმოთი ჯონსონს (Timothy Johnson) უმასპინძლა.
8-12 ივლისს, კოჩის უნივერსიტეტმა, თურქეთი (Koc University,Turkey) ერაზმუს +ის ადმინისტრაციული პერსონალის გაცვლითი პროგრამის ფარგლებში კავკასიის უნივერსიტეტის მედიის სკოლის საბაკალავრო და სამაგისტრო საგანმანათლებლო პროგრამების დირექტორს, სალომე მათიაშვილს უმასპინძლა.
8-14 ივლისს, კავკასიის უნივერსიტეტის საერთაშორისო ურთიერთობებისა და პროექტების დეპარტამენტმა, პოლიტიკის მეცნიერებებისა და საჯარო მართვის სახელმწიფო უნივერსიტეტის, რუმინეთი, ბუქარესტი (National University of Political Studies and Administration, Romania, Bucharest) წარმომადგენელს, კატალინ ვრაბიეს, (Catalin Vrabie) ერაზმუს+ ის ადმინისტრაციული მობილობის ფარგლებში უმასპინძლა.
1-5 ივლისს, Erasmus+ ის ადმინისტრაციული პერსონალის მობილობის ფარგლებში, კავკასიის უნივერსიტეტის სახელმწიფო მართვის სკოლის სამაგისტრო და სადოქტორო პროგრამებისა და მშვიდობის კვლევის ინსტიტუტის მენეჯერი, ციცი ჩუბინიძე, რედბაუდის უნივერსიტეტს ეწვია