კავკასიის უნივერსიტეტი უერთდება ერაზმუს+ დღეებს, რომელიც საერთაშორისო მასშტაბით 15,16 და 17 ოქტომბერს აღინიშნება
პარტნიორობა ცენტრალური ფლორიდის უნივერსიტეტთან
კავკასიის უნივერსიტეტი ცენტრალური ფლორიდის უნივერსიტეტთან ერთად  მასპინძლობისა და ტურიზმის მენეჯმენტის სამაგისტრო პროგრამას განახორციელებს
ურთიერთთანამშრომლობის შეთანხმება Arise Medical Academy-სთან
28 ივლისს, კავკასიის უნივერსიტეტსა და Aris Medical Academy-ს შორის ურთიერთთანამშრომლობის შეთანხმება გაფორმდა, რომელიც გულისხმობს დიპლომირებული მედიკოსის ერთსაფეხურიანი პროგრამის ინდოელი სტუდენტებისთვის აკადემიური მხარდაჭერის გაწევას
NIBES-ის ყოველწლიური კონფერენცია დისტანციურად გაიმართა
13-14 ივლისს, კავკასიის ბიზნესის სკოლის დეკანმა, ელენე ჯღარკავამ და კავკასიის უნივერსიტეტის საერთაშორისო ურთიერთობებისა და პროექტების დეპარტამენტის დირექტორმა, ირენა მელუამ მონაწილეობა მიიღეს ბიზნესისა და ეკონომიკის სკოლების საერთაშორისო ქსელის, NIBES-ის ყოველწლიურ შეხვედრაში, რომელიც  წელს პირველად გაიმართა დისტანციურად
ურთიერთთანამშრომლობის შეთანხმება ლუქსემბურგის ბიზნესის სკოლასთან
27 მაისს, კავკასიის უნივერსიტეტმა ლუქსემბურგის ბიზნესის სკოლასთან (Luxembourg School of Business) ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი გააფორმა
კორეელი პროფესორების ვიზიტი კავკასიის უნივერსიტეტში
25 თებერვალს, კავკასიის უნივერსიტეტის საერთაშორისო ურთიერთობებისა და პროექტების დეპარტამენტმა, ჰანიანგის უნივერსიტეტის (Hanyang University) პროფესორ  კიმ ჯონგ კისა და (Kim, Jeong Ki) ჰანსეოს უნივერსიტეტის (Hanseo University) პროფესორ დონგ ჯო სიუს (Dong Joo, Suh) უმასპინძლა.
პერსონალის ტრენინგის საერთაშორისო კვირეული, 2020 წლის 25-29 მაისი
კავკასიის უნივერსიტეტის სახელით, გეპატიჟებით თქვენ და თქვენს კოლეგებს მონაწილეობის მისაღებად CU- ში Erasmus + საერთაშორისო საშტატო ტრენინგის კვირეულზე, რომელიც გაიმართება მაისში, 25დან, პარასკევის ჩათვლით, 29 იანვრამდე
პარიზის სორბონის უნივერსიტეტის დელეგაციის ვიზიტი
19 თებერვალს, კავკასიის უნივერსიტეტის პრეზიდენტმა კახა შენგელიამ, სორბონის უნივერსიტეტის ფილოსოფიის კოლეჯის პრეზიდენტს პიერ-ანრი ტავუაიო (Pierre-Henri Tavoillot) და ასოცირებულ პროფესორს ჟან-კასიენ ბიიეს (Jean-Cassien Billier) უმანპინძლა.