დისტანციური შეხვედრა საერთაშორისო ხარისხის მაძიებელ სტუდენტებთან
26 მარტს, ხარისხის მაძიებელი საერთაშორისო სტუდენტებისთვის დისტანციური შეხვედრა გაიმართა
საინფორმაციო შეხვედრები ორმაგი ხარისხის ბიზნესის ადმინისტრირების საბაკალავრო პროგრამების შესახებ
გაცნობებთ, 29 მარტიდან 8 აპრილის ჩათვლით, საინფორმაციო შეხვედრები გაიმართება 2021-2022 აკადემიური წლისთვის გამოცხადებული ორმაგი ხარისხის ბიზნესის ადმინისტრირების საბაკალავრო პროგრამების შესახებ
ონლაინ კურსები კავკასიის ბიზნესის სკოლის სტუდენტებისთვის
ეკლიას ბიზნესის სკოლა, საფრანგეთი, (EKLYA School of Business, France) ჰიბრიას ბიზნესისა და ტექნოლიგიების ინსტიტუტთან ერთად (HYBRIA Institute of Technology and Bisness, France), კავკასიის ბიზნესის სკოლის საბაკალავრო საფეხურის სტუდენტებს სთავაზობს ონლაინ კურსებს:
საინფორმაციო შეხვედრები კავკასიის უნივერსიტეტის სტუდენტებისთვის გაცვლითი პროგრამების მიმდინარე კონკურსების შესახებ
10 მარტიდან 19 მარტის ჩათვლით, საერთაშორისო ურთიერთობებისა და პროექტების დეპარტამენტმა, კავკასიის უნივერსიტეტის სტუდენტებისთვის, გაცვლითი პროგრამების მიმდინარე კონკურსების შესახებ საინფორმაციო შეხვედრები გამართა.
ურთიერთთანამშრომლობის შეთანხმება ბრანდენბურგის გამოყენებით მეცნიერებათა უნივერსიტეტთან
10 მარტს, კავკასიის უნივერსიტეტმა ბრანდენბურგის გამოყენებით მეცნიერებათა უნივერსიტეტთან (Technische Hochschule Brandenburg, University of Applied Sciences) ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი გააფორმა
უცხოელი სტუდენტების მიღება კავკასიის უნივერსიტეტში
11 მარტს, საერთაშორისო ურთიერთობებისა და პროექტების დეპარტამენტმა, საერთაშორისო გაცვლით პროგრამაში მონაწილე (Erasmus+/Bilateral Exchange) და ხარისხის მაძიებელ პირველკურსელ სტუდენტებს CU კამპუსში უმასპინლა
ონლაინ საორიენტაციო შეხვედრა უცხოელ სტუდენტებთან
26 თებერვალს, საერთაშორისო ურთიერთობებისა და პროექტების დეპარტამენტმა, გაცვლით პროგრამის უცხოელ სტუდენტებთან ონლიან საორიენტაციო შეხვედრა გამართა