კარდიფის უნივერსიტეტის ასოცირებული პროფესორის ვორკშოფი კავკასიის უნივერსიტეტში
კავკასიის უნივერსიტეტის სტუდენტების შეხვედრა ცენტრალური ევროპის უნივერსიტეტის კოორდინატორთან
კავკასიის უნივერსიტეტის სტუდენტებისთვის საინფორმაციო შეხვედრა საერთაშორისო განათლების ცენტრის მენეჯერმა და ცენტრალური ევროპის უნივერსიტეტის კოორდინატორმა ნათია ნანავამ გამართა.
Tsinghua Berkley Institute-ის დელეგაციის ვიზიტი კავკასიის უნივეტსიტეტში
16 დეკემბერს, კავკასიის უნივერსიტეტის პრეზიდენტმა, ცინგუას ბერკლის ინსტიტუტის (Tsinghua Berkeley Institute) წარმომადგენლებს უმასპინძლა.
ურთიერთანამშრობლობა კავკასიის უნივერსიტეტსა და გდანსკის უნივერსიტეტს შორის, პოლონეთი
კავკასიის უნივერსიტეტსა და გდანსკის უნივერსიტეტს შორის, პოლონეთი (University of Gdansk, Poland) Erasmus+ ის საერთაშორისო კრედიტ მობილობის პროექტის ფარგლებში (KA 107), შიდა-საუნივერსიტეტო ურთიერთანამშრომლობის ხელშეკრულებას მოეწერა ხელი.
უნგრეთის საელჩოს კონსულის ვიზიტი კავკასიის უნივერსიტეტში
11 დეკემბერს, კავკასიის უნივერსიტეტმა უნგრეთის საელჩოს კონსულს ანიკო ფარკაშს განათლების საერთაშორისო ცენტრის აკადემიური პროგრამების კოორდინატორთან მაია ასათიანთან ერთად უმასპინძლა.
ელენე ენუქიძე, ბიზნესის სკოლის სტუდენტი, მეტროპოლიტენის უნივერსიტეტში
კავკასიის ბიზნესის სკოლის სტუდენტის ელენე ენუქიძის გეგმამ, რომელიც მან ბუდაპეშტში, მეტროპოლიტენის უნივერსიტეტში (Budapest Metropolitan University) ყოფნისას წარუდგინა უნივერსიტეტის წარმომადგენლებს, დაფინანსება მოიპოვა. ელენე ენუქიძემ უცხოელი სტუდენტებისთვის ღონისძიება ჩაატარა.
კრაკოვის ეკონომიკის უნივერიტეტის წარმომადგენლის ვიზიტი
კავკასიის უნივერსიტეტის საერთაშორისო ურთიერთობებისა და პროექტების დეპარტამენტმა, Erasmus+ ის აკადემიური მობილობის ფარგლებში, კრაკოვის ეკონომიკის უნივერსიტეტიდან, პოლონეთი (Cracow University of Economics) მოწვეულ ლექტორს კატარჟინა ოვსიაკს (Katarzyna Owsiak) უმასპინძლა.