4 დეკემბერს, კავკასიის უნივერსიტეტის სტუდენტებისთვის საინფორმაციო შეხვედრა საერთაშორისო განათლების ცენტრის მენეჯერმა და ცენტრალური ევროპის უნივერსიტეტის კოორდინატორმა ნათია ნანავამ გამართა.
კავკასიის უნივერსიტეტის სტუდენტების შეხვედრა აშშ-ს საელჩოს წარმომადგენელთან
3 დეკემბერს, კავკასიის უნივერსიტეტის სტუდენტებისთვის ამერიკის შეერთებული შტატების საელჩოს გაცვლითი პროგრამის შესახებ საინფორმაციო შეხვედრა გაიმართა.
კავკასიის უნივერსიტეტის წარმომადგენლების ვიზიტი ცენტრალური ევროპის უნივერსიტეტში
11-17 ნოემბერს, კავკასიის უნივერსიტეტის საგარეო ურთიერთობების დეპარტამენტის წარმომადგენლები და კავკასიის ბიზნესის სკოლის დეკანი ელენე ჯღარკავა, სსიპ განათლების საერთაშორისო ცენტრის მიერ ორგანიზებული სასწავლო ვიზიტის ფარგლებში, ცენტრალური ევროპის უნივერსიტეტს ეწვივნენ.
ნორსჰემპტონის უნივერსიტეტის და ალმაატის მენეჯმენტის უნივერსიტეტის წარმომადგენლების ვიზიტი კავკასიის უნივერსიტეტში
21 ნოემბერს, კავკასიის უნივერსიტეტის პრეზიდენტმა, კახა შენგელიამ და საგარეო ურთიერთობების დეპარტამენტის წარმომადგენლებმა, ნორსჰემპტონის უნივერსიტეტის პროფესორს, ჯილ გორლეის და ალმაატის მენეჯმენტის უნივერსიტეტის რექტორს, გულმირა ყურგანბაევას უმასპინძლეს.
CSH-ის დეკანის ვიზიტი ლილის კათოლიკურ უნივერსიტეტში
12-16 ნოემბერს, კავკასიის ჰუმანიტარულ და სოციალურ მეცნიერებათა სკოლის დეკანი დავით ნატროშვილი „Erasmus +“ პროგრამის ფარგლებში საფრანგეთის ქალაქ ლილში „ლილის კათოლიკურ უნივერსიტეტს“ სტუმრობდა.
პროფესორ ბრაიან ვილსონის ვიზიტი კავკასიის უნივერსიტეტში
21 ნოემბერს, ფულბრაიტის პროგრამის ფარგლებში, კავკასიის უნივერსიტეტში სტუმრად იმყოფებოდა აშშ-ის საზღვაო აკადემიის პროფესორი ბრაიან ვილსონი.
გაერთიანებული ერების ორგანიზაციის სემესტრული პროგორამა - გაზაფხული 2019
კავკასიის უნივერსიტეტი, 2019 წლის გაზაფხულის სემესტრისთვის, აცხადებს ფერლი დიკინსონის უნივერსიტეტის გაერთიანებული ერების ორგანიზაციის სემესტრულ პროგრამაში მონაწილეობისათვის განაცხადების მიღებას.
აშშ-ს საელჩოს წარმომადგენლების ვიზიტი და პროფესორი ჯეისონ სკორზას სამუშაო შეხვედრები
30 ოქტომბერს, ფულბრაიტის პროგრამის ფარგლებში, კავკასიის უნივერსიტეტს ამერიკის საელჩოს წარმომადგენლები, განათლების პროგრამების კოორდინატორი, თეა კუჭუხიძე და კულტურის ატაშე, ჯულიუს ცაი ესტუმრნენ.
რიგის უმაღლესი სამართლის სკოლის წარმომადგენლის ვიზიტი
24 ოქტომბერს, კავკასიის უნივერსიტეტის საგარეო ურთიერთობების დეპარტამენტმა Erasmus+ ის ადმინისტრაციული პერსონალის მობილობის ფარგლებში, რიგის უმაღლესი სამართლის სკოლიდან, ანასტასია ალექსევას უმასპინძლა.
ფულბრაიტის პროგრამის ფარგლებში პროფესორი ჯეისონ სკორზას სამუშაო შეხვედრები კავკასიის უნივერისტეტში
16 ოქტომბერს, ფულბრაიტის პროგრამის ფარგლებში Fairleigh Dickinson-ის უნივერსიტეტის ვიცე რექტორი, პროფესორი ჯეისონ სკორზა კავკასიის უნივერსიტეტს ეწვია.